Юнона Лотоцька поділилася "секретами особистої ефективності" на PlasTalks у Києві - Пласт
EN

Після події PlasTalks, що відбулася 24 травня в Києві, ми зрозуміли, наскільки приємно дякувати. Кожного дня, з приводом і без. Рідним і близьким, знайомим і незнайомим людям, випадковим зустрічним, рідному місту, чи не зовсім рідному, за втрати і надбання, за любов і ненависть, за те, що зробили і чого не встигли. І не забувати при цьому дякувати собі.

Ще до події було страшенно незручно дякувати незнайомій людині, та під час тренінгу Юнони Лотоцької все змінилося.

Мабуть тому хочемо ще раз подякувати Юноні за чудову і натхненну лекцію, подякувати всім, хто прийшов послухати, та тим, хто зголосився допомогти.

Для тих, хто не зміг прийти, ми занотували декілька нових ідей:

Міряйте життя смертю. Через кілька десятків років ви швидше шкодуватимете про те, що чогось не зробили, ніж про те, що зробили щось не так. Якщо сьогодні Ваш останній день, то чи щасливі ви будете з того як і з ким його провели?

Насолоджуйтесь життям. Будьте щасливі тут і зараз. Відкладіть телефон і робіть те, що приносить вам задоволення. Для цього не потрібно відкладати гроші на подорож достатньо лише вийти в парк, подарувати собі квіти, чи прочитати кілька сторінок цікавої книжки знаходьте маленькі речі, які роблять Вас щасливими.

Ходіть пішки. Коли ви ходите, ваш мозок думає по-іншому. Треба вирішити важливе питання пройдіться. Особливо, в таку гарну погоду.

Відмовляйтесь. Позичте філософію у zero waste. Чи потрібно вам стільки речей? Чи зроблять вони Вас щасливими. Завжди кажи “так”  не працює, щасливішим ви від цього не станете. Хіба більш завантаженим. Мінімалізм ось новий тренд сезону.

Залишилось тільки подякувати світу, за те, що ми живемо у чудовий час, коли можемо стати рушієм змін. Адже ще стільки всього можна вдосконалити. І подякувати Вам тим, хто дочитав до кінця.

Фото: Андрій Скробач

Поділитися

Схожi новини