Завдяки кому відбулася Благодійна Ватра Пласту 2021 - Пласт
EN

На аукціонах Благодійної Ватри можна було придбати лоти українських майстрів, митців, та спеціалістів у своїх галузях. Ці люди рухають країну вперед і доводять, що Україні є ким пишатися.

Так, тільки для лотів гучного аукціону Благодійна Ватра отримала підтримку від Валерія Пекаря — підприємця, громадського активіста (з бонусом від Дмитра Борисова проведення зустрічі у Останній Барикаді); Антоніо Лукіча — режисера фільму «Мої думки тихі»; Романа Скрипіна — українського журналіста, та Ахтема Сеїтаблаєва — актора та режисера кримськотатарського походження.

А для тихого аукціону Пласту подарували свої роботи більш ніж 30 брендів та майстрів. Серед них майстри глини: 8 комора, Рустем Скибін, Sahno Art, Maistrenko Ceramics; Творча майстерня «ЯР», художники: Оля Рондяк, Ольга Сабадін, Сергій Ткаченко, Ольга Морозова, Лев Скоп, Тарас Опалинський, Mused Art Space; та дизайнериТворча майстерня Оленки Дідик

Разом з тим Благодійну Ватру підтримали Майстри по дереву: WOOD MOOD (до того ж свічкарі), Майстерня хатнього духа, Зґарда; по склу: Leosklo; шкірі: IRYNA DUCH, ORNAMENT, Шуфля, Торвальд; ковальству — Сергій Поляковський,  фотографії — Аліна Кондратенко.

Але розвиток дітей важливий і цінний не лише для майстрів традиційного українського мистецтва. Лоти для Благодійної Ватри також надавали ZARINA — перший діамантовий ювелірний бренд України, KLEYNOD — Київський годинниковий завод, Cosmos in — архітектурна компанія, Petcube —  ґаджети для власників домашніх тварин.

Дякуємо за смаколики: шоколад від Холдинг емоцій «!FEST», вино від Посольство Австралії, снеки від ОбJerky, соуси від Mr. Caramba, шоколад від Товариство чорного шоколаду.

Постійно разом з нами були також Coca-Cola Україна, Zinteco, завдяки яким Ватра звучала голосно,Perfect Place, з виглядом на Дніпро, та Дім Кейтерингу. Ми окремо дякуємо Горганам — магазину туристичного спорядження та Ucode, що були поруч. 

Ви не уявляєте, як багато важить така підтримка!

Завдяки цим майстрам та брендам ми наблизилися до цілі Благодійної Ватри!

Тепер ще 556 дітей зможуть мати щасливе пластове дитинство і безпечне майбутнє в країні, яку ми з вами будуємо сьогодні. 

Пласт вдячний кожному, кому небайдужий розвиток дітей та України!

Поділитися

Схожi новини