Завершили збірку на Базові потреби захисникам! - Пласт
EN

Друзі, ми це з Вами зробили! Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 600 тисяч гривень для того, аби забезпечити 400 військових базовим спорядженням! Адже це наша найкраща можливість залишатися поруч із захисниками та піклуватись про них.

Невдовзі форма, черевики, тактичні рукавиці, підсумки та РПСи доїдуть до своїх нових власників – військових, які щодня борються за наше з вами життя.

Проте, впродовж збірки ми закупили та доправили частину спорядження, тож ділимось фотографіями вдячності від захисників – а що може бути краще за усміхнених військових? Правильно! Усміхнені військові з якісним спорядженням 🙂

Хлопці та дівчата на Харківському напрямку вже отримали частину базового спорядження, яке є потрібне для їхньої роботи. Окрім РПСів ми з вами також доправили рації, плити та плитоноски, ліхтарі та намет. Дякуємо кожному, хто долучився до збірки та продовжує підтримувати захисників!

Літнє взуття в цю спеку – не забаганка, а необхідна річ для військових, за допомогою якої вони стають більш мобільними при виконанні бойових завдань.

РПСи вже розвантажують спини наших захисників – це заслуга кожного благодійника та благодійниці, дякуємо Вам!

Ну і як без форми у військо? Форма та взуття вже у захисників, як і шеврон із пластовою лілейкою, як щоденне нагадування за що ми боремось!

Убакси для щоденної боротьби вже у хлопців – вони дякують за допомогу!

Тактичні окуляри та берці вже у захисників – саме Ваші внески зробили це можливим. Дякуємо!

Дякуємо благодійникам за те, що через РПСи та підсумки підтримують захисників та їхні спини – за нами перемога!

Окрім тактичних рукавичок, РПСів та панам захисник Олексій отримав ще бронежилети, шоломи та інше спорядження. Ця усмішка – найкраща подяка, боротимемось!

Ми з Вами робимо важливу річ, саме тому не маємо права зупинятися! Наступна збірка спрямована на закупівлю 3 приладів нічного бачення, аби наші Збройні сили вночі бачили ворогів так само добре, як і вдень!

Долучіться до збору коштів – наближаймо перемогу разом!

Слава Україні!

Поділитися

Схожi новини