Міжкрайовий вишкільний табір «Золота Булава - 2017» відбудеться 21-30 липня (продовжено термін зголошення) - Пласт
EN

Другий Друже! Дорога Подруго!

Шукаєш нових приятелів? Любиш командну роботу? Хочеш відчути вартість 1 хвилини? Займаєшся самовихованням та самоосвітою? Плануєш допомогти своєму куреню у розвитку? Вмієш будувати таборові споруди та куховарити? Маєш досвід в організації різних заходів та справ? Завжди якісно виконуєш взяті на себе зобов’язання? Думаєш, як можна реалізувати себе у Пласті та громаді? Прагнеш випробувати і вдосконалити свої лідерські навики? Знаєш, як приймати рішення і нести за них відповідальність? Розвиваєш постійно свої навики комунікації та тайм-менеджменту?

Тож випробуй себе! Знайди відповіді на питання, пізнай себе, повір у свої сили, реалізуй потенціал, отримай новий досвід лідерства, керуй своїм життям.

На тебе чекають гори Карпати, чар практичного пластування, нові знання, позитивні емоції, можливість пройти табір і отримати дві відзнаки – таборову та вишкільну.

А можливо саме тобі роковано в зірках стати першуном чи першункою табору…

Зголошуйся на вишкільний табір “Золота Булава”!

Дата проведення табору: 21-30 липня 2017 р.

Для участі у таборі Тобі необхідно:

  1. заповнити електронне зголошення до 5 червня 2017 р.
  2. підписати та відскануванти документ “Дозвіл” і разом із електронним фото надіслати комендантам табору (кінцева дата зголошення: 5 червня 2017 р.);
  3. виконати передтаборові завдання.

Оголошення результатів: 10 червня 2017 р.

Для юначок:

Для юнаків:

Місце проведення: Карпати.

Беріть із собою своїх виховників, нагадайте їм за зголошення.

Чекаємо на Тебе!

Поділитися

Схожi новини