Зголоситись на КМВТ «Говерля 2018» можна до 20 травня - Пласт
EN
  • Коли? 6 -18 серпня
  • Де? Українські Карпати
  • Пластовий ступінь: від учасника
  • Вік: на момент початку табору має виповнитися 14 років
  • Зголошення тут
  • Комендант: ст. пл. гетьм. вірл. Зоряна Яремко, СП
  • Контактна особа: писар – ст. пл. вірл. Анастасія Дворянська, СП  – 093 28 94 280

Якщо ти любиш кидати собі виклики  – то Говерля це табір саме для тебе!

На Говерлі учасники мають змогу випробувати свої сили в шестиденній мандрівці. Звісно, не кожний в змозі осилити маршрут, а іноді ми здатні переоцінювати свої фізичні здібності. Враховуючи досвід попередніх років, на КМВТ “Говерля 2018” кожний учасник під час семінару (перші 3 дні табору) має пробігти дистанцію, яка складає 5 кілометрів. Верхня часова межа (максимальний час, за який можна пробігти) для хлопців – 35 хвилин, для дівчат – 40 хвилин. Радимо тримати швидкість 7 хв/км для хлопців та 7:30 хв/км для дівчат. Саме при такому навантаженні тренується витривалість. Якщо учасник не вкладеться у часові рамки або ж під час забігу виникнуть серйозні проблеми зі здоров’ям, які не були попередньо вказані у медичній довідці і є недопустимими під час мандрівки, то участь у таборі буде припинена.

Звісно, до дистанції потрібно готуватися як і малодосвідченим, так і впевненим бігунам. Ця стаття допоможе дізнатися більше про етапи тренувань.

Для того, щоб зголоситись на табір тобі потрібно вибрати сотника, з якими хочеш мандрувати. З ним потрібно сконтактувати, перед тим як заповнювати  зголошення. Кількість місць в кожній сотні обмежена –  тому сідай зручніше, дивись промо-відео сотників і одразу обирай свого!

Христя Філевич


Іван Геник


Софія Діденко


Володя Візняк


Дмитро Гурей


Аліна Кцоєва


Вікторія Зубик


Саша Муринюк


Ігор Боженко


Андрій Андрійчук

Cлідкуй за всіма новинами табору тут.

Поділитися

Схожi новини