Календар міжнародних заходів - Пласт
EN

Дiяльнiсть Пласту

Календар міжнародних заходів

На цій сторінці ми збираємо анонси та новини про події Пласту у світі.

Додавай до календаря інформацію про свій захід за межами України, щоб кожен пластун і пластунка могли долучатися до спільних акцій у різних куточках світу.

Джемборі в Баварії (Німеччина)

Запрошуємо тебе до участі у Джемборі в cерці Баварії, Німеччина. Баварське Джемборі дасть змогу побувати у Мюнхені, відвідувати замок Нойшванштайн, мандрівки та прогулянки на каное та багато іншого. Не пропусти!

Дати - 27-5 серпня
Вік учасників - 12+ р.
Вкладка для учасників - 250 євро + дорога (частково дорога покривається Крайовим проводом)
Дорога для виховників покривається Крайовим проводом.

Про табір:
Табір проходитиме в чудовому місці Konigsdorf, Bavaria. Учасники табору матимуть змогу дослідити найгарніші і мальовничі місця Німеччини, знайти друзів з різних куточків світу. Насичена програма не змусить сумувати, передбачені активності, ігри в командах, майстер-класи та багато іншого. Також буде день презентацій культури різних країн, де можна буде поринути у світ багатства всього світу!
Добирання централізовано з керівником.

Дедлайн зголошення - 10 лютого

Міжнародний табір в Азербайджані

Друзі, у нас є запрошення для пластунів 18+ на міжнародний табір SHUSHA 2023 в Азербайджані! Це унікальний табір, який має дуже наповнену, цікаву та не схожу на інші табори програму. Для кого: 2–5 учасниць-пластунок 18+. Коли: 21–27 серпня. Вартість: участь безкоштовна, витрати на доїзд покриваються від 50 до 100%, будемо обговорювати з приймаючою стороною. Дедлайн зголошення: 28 червня.

Міжнародна літня програма обміну виховниками 2023

Пластуни з різних країн світу запрошують тебе в гості та просять твоєї допомоги у проведенні таборового літа для новаків/юнаків. Табір для пластунів, що проживають в інших країнах, — це важливий період, адже це також змога перебувати виключно в українському середовищі.

Для кого: пластові виховники 18+.
Коли і де: літо, переважно липень, є також опції у червні та серпні (у кількох краях); понад 10 пластових країв.
Вартість: дорога покривається тобою, проте всі інші витрати для перебування в іншій країні покриває край, який приймає. Залежно від обраної тобою країни може бути і часткова компенсація дороги від пластунів цього краю.

XXI Збори КУПО у Польщі

Крайовий провід України запрошує Тебе зголоситися до делегації на ХХІ Збори КУПО у с. Пшипки (Przypki), за 30 кілометрів від Варшави.

Для кого: дійсні члени Пласту України.
Коли: 16–19 листопада 2023 року.
Вартість: вартість вкладки відрізняється залежно від вибору кімнати, часу перебування на Зборах КУПО, доїзду тощо (деталі у зголошенні).

Юнацький табір у Марбурзі (Німеччина)

Цей табір — соціальний проєкт від української громади Марбурга для українських дітей, які найбільше постраждали від війни. Програма насичена, передбачає щоденні мандрівки, екскурсії. Табір відбуватиметься в будиночку біля лісу.

Для кого: пластуни 18+ років можуть стати виховниками/цями (потрібні 3 особи); учасниками табору можуть стати юнаки/чки 12–16 років (15 осіб), а зокрема: діти з родин військових, демобілізованих, загиблих, поранених або постраждалих внаслідок бойових дій, діти із прифронтових зон або ВПО.
Коли: 26 травня – 13 червня 2023 року.
Вартість: усі витрати бере на себе приймаюча сторона.
Деталі та контакти у формі зголошення.

Юнацький та новацький табір у Бельгії

Друзі-інструктори, є можливість зголоситися на табір у Бельгії. "Від інструкторів ми очікуємо задіяності в програмі, креативності, співпраці та допомоги зі складанням програми :)" (організатори табору).

Для кого: для інструкторів.
Коли: 7–16 липня (5 липня — початок розтаборування та тімбілдінг для виховників та інструкторів).
Вартість: для інструкторів, які будуть цілий табір, Пласт покриває вкладку + 100 євро на транспорт; інструктори, які приїдуть на пів табору або менше, оплачують самостійно транспорт та вкладку 30 євро.
Деталі та контакти у формі зголошення.

Міжнародний пластовий шаховий онлайн-турнір

Усім СКОБ! З радістю повідомляємо про запуск Другого міжкрайового пластового шахового онлайн-турніру♟⚜

Для кого: пластуни віком від 6 і до 99 до участі із будь-якої точки землі? Брати участь можна у 3 категоріях для любителів (новацтво, юнацтво, УСП/УПС) та в категорії для гравців з рейтингом (більш професійний рівень, без вікового розподілу). Для участі потрібно заповнити форму-зголошення, зробити благодійний внесок і зареєструватися на платформі lichess.
Коли: о 18:00 за Лондоном 29 квітня?
Вартість: благодійний внесок від 100 грн на допомогу пластунам-військовикам (деталі у формі зголошення).
Дедлайн зголошення: 27 квітня 2023 року, 23:59 за Лондоном.
Деталі в інстаграмі @plastlondon

Скаутські табори в Італії

Італійські скаути запрошують пластунів у гості на свої табори невеликими групами. Новаки таборують на стаціонарних базах, а юнацтво — у наметах.

Для кого: юнацтво, новацтво.
Коли: липень–серпень 2023 року.
Вартість: приблизно 1000–5000 грн (дорогу виховникам покриває крайовий провід), таборові витрати беруть на себе італійські скаути. Якщо для дитини покриття вкладки недосяжне, повідомте нам.
Дедлайн зголошення: 2 квітня 2023 року.

Скаутський табір у Литві

Захід відбудеться за спільною програмою для литовських скаутів та пластунів. Таборування в наметах, ватри біля вогнища, багато нових співів, ігор та інше чекає на Тебе.

Для кого: юнацтво 14–18 років (від прихильників і вище, мінімум 1,5 роки юнакування); виховники 18+, які супроводжують юнацтво.
Коли: 21–25 серпня 2023 року.
Вартість: 100€ (дорога), таборову вкладку покривають литовські скаути (для виховників покривається і дорога, і вкладка).
Дедлайн зголошення: 10 квітня 2023 року.

Скаутський табір у Словаччині AQUA 2023

“Ніхто не сумнівається, що Атлантида була і, ймовірно, зникла. Але чи справді вона зникла? І якщо так, то чому? Приходь на AQUA 2023 і розбуди Атлантиду разом з нами!”

Для кого: юнацтво 12–18 років (від прихильників і вище, мінімум 1,5 роки юнакування); виховники 18+, які супроводжують юнацтво.
Коли: 24–30 липня 2023 року.
Вартість: 250€ (дорогу покриває крайовий провід).
Дедлайн зголошення: 25 березня 2023 року.

Джемборі у Швеції

“Ми плаватимемо вдень, кататимемося на каное, пробуватимемо підводне плавання, будемо вивчати методи виживання, ходити цікавими та веселими стежками тощо”.

Для кого: юнацтво 11–18 років (від учасників і вище); виховники 18+, які супроводжують юнацтво.
Коли: 22–29 липня 2023 року.
Вартість: 200€ вкладка + дорога (дорогу виховникам покриває Крайовий провід).
Дедлайн зголошення: 10 квітня 2023 року.

Школа Льоду “ШАЛиК 2023”

Найкрутіший льодолазний табір у світі від куреня "Ватага Бурлаків".

Коли: 14-19 лютого 2023.
Де: Словаччина.

Пластова зустріч та передача ВВМ у Відні

Цього року відбулась наймасштабніша акція передачі Вифлеємського вогню миру пластунами за всю історію. Долучилися учасники з 14 країв. Акцію щорічно організовують пластуни Австрії.

Коли: грудень 2022.
Де: Відень.