Благодійна Ватра Пласту: 19 травня 2024, Київ - Пласт
EN

Наша ціль —

щоб 1200 дітей змогли долучитись до Пласту та розвиватись в українському середовищі.

Для цього ми збираємо кошти на залучення та навчання 400 виховників, які працюватимуть з дітьми за пластовим методом.

 

Які навички розвиває Пласт?

Самовиховання

Складаючи Присягу, пластуни обіцяють бути вірними Богові й Україні, допомагати іншим і жити за Пластовим Законом. Ця обіцянка щодня нагадує про працю над собою, а сьогодні, у часі війни, також надихає робити все, що в наших силах, для перемоги України. Навіть найменші пластуни допомагають так, як можуть: проводять благодійні ярмарки, роблять сухпайки, малюють листівки для захисників і захисниць.

Лідерство

У Пласті діти здобувають знання у формі гри і практичного досвіду. У такий спосіб вони змалку вчаться працювати в команді, розділяти обов'язки, брати відповідальність за себе та інших. Ці навички сьогодні допомагають дітям швидше адаптуватися до нових реалій. А після перемоги спонукатимуть до діяльності та участі у відбудові країни.

Робота в команді

Гурток — це невелика група дітей, в якій вони разом проходять більшу частину пластової програми. Спільно організовуючи різні заходи, проєкти, вони розвивають свої соціальні навички: вчаться комунікувати з іншими, знаходити компромісні рішення, вирішувати конфліктні ситуації, підтримувати друзів у складні моменти.

Творчість

У Пласті ми маємо традицію завершувати день у колі біля ватри. Горить вогонь, діти та дорослі співають. Мають часом важливі, часом веселі розмови. У такі моменти народжуються нові пісні, ігри, розповіді та думки, авторами яких стають самі діти.

Життєрадісність

Пластові виховники — це друзі і наставники для дітей. Завдяки їхній підтримці діти відчувають, що завжди мають на кого опертися, попросити про допомогу чи пораду. Дорослі волонтери допомагають їм приймати свої помилки і перетворювати на досвід досвід, а труднощі сприймати, як цікаві виклики "Великої Гри". Це формує особистості, які не опускають руки перед перешкодами.

Турбота про здоров'я

Пластуни проводять багато часу на свіжому повітрі та ведуть активний спосіб життя: мандрують, сплавляються на каяках, займаються скелелазінням, їздять на конях тощо. Це загартовує як тіло, так і дух. А дорослі волонтери — це ті, хто власним прикладом показують дітям, що потрібно дбати про себе, про природу, в якій живемо, а робити це можна весело і різноманітно.

Служіння

Ця навичка особливо проявляється на завершальному етапі пластової виховної програми, коли підлітки мають реалізувати 9 суспільно корисних проєктів для громади. Сьогодні ці навички допомагають навіть юним пластунам без великих труднощів організувати власні волонтерські ініціативи, збори коштів для захисників і постраждалих громад.

Благодійна Ватра Пласту 2024

19 травня з 17:00 по 22:00
Київ

Ми дбаємо про комфорт гостей, тому не випадково обрали час та місце:

• Травень — місяць, коли сонечко вже гріє, але ще не втомлює спекою
• Ми обрали місце з гарними краєвидами та близько до природи, щоб гості могли комфортно себе почувати.

Програма Ватри

відкритий та тихий аукціони з лотами українського сучасного мистецтва;

промова від народного депутата України, пластуна Ярослава Юрчишина;

виступи Марії Бурмаки та Саші Кольцової;

справжня пластова Ватра в колі однодумців.

Вартість участі:
1 особа — 10 000 грн
2 особи — 18 000 грн
дитина (6+) — 5 000 грн

Ми зберемось у колі друзів Пласту, щоб 1200 дітей мали можливість розвиватись в українському середовищі. Приєднуйтесь!

Інвестуйте у ціннісне та всебічно розвинене нове покоління. Саме воно визначатиме наше майбутнє.

Запали іскру майбутнього України!

До зустрічі на Благодійній Ватрі Пласту 2024!