10 листопада 2018 р. Божого відбулась окружна юнацька спартакіада імені Романа Свіржевського - Пласт
EN

Окружну спартакіаду Рівненської округи цьогоріч приймав пластовий осередок у Корнині. Спартакіада була названа на честь Свіржевського Романа Петровича, героя та захисника України від російських окупантів.

На захід завітало понад 200 учасників з Рівненскьої паланки, Рівного, Річиці та Гощі. Команди мали змогу взяти участь у таких видах спорту як волейбол, міні футбол, баскетбол та черлідинг. Також були індивідуальні види спорту,а саме: настільний теніс, шахи, шашки та стрільба.

Переможцями у командних видах спорту стали:

міні футбол – команда “Дикі сови” з осередку Омеляна,

волейбол – команда “Шубків сіті” з осередку Шубків,

баскетбол – команда “Люті звірі” з осередків Шпанів-Оржів,

черлідинг – команда “Люті звірі”з осередків Шпанів-Оржів.

Переможцями індивідуальних видів спорту стали:

теніс – Колінський Ігор з осередку Річиця,

стрільба – Люлька Артем з осередку Шубків,

шахи – Станіслав Єфімчук з осередку Гоща,

шашки – Колінський Ігор з осередку Річиця.

Ще раз вітаємо переможців та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Вітаємо також новоіменованих пластунів прихильників Кондрашину Ольгу, Лук’янову Валерію та Ткачука Дмитра. Особливим цей день став також для пластуна учасника Фомича Станіслава, який склав пластову присягу.

За підсумками минулого пластового року за активну діяльність у своїх гуртках та на рівні паланки на тлі доброї пластової постави 4-те пластове відзначення отримали пл.розв. Пюро Олександр, пл.уч. Вікторія Семенчук, пл.прих. Максим Червінко, пл. уч. Павло Фінюк та пл.уч. Завалюк Мирослав.

За допомогу в проведенні новацьких таборів та юнацьких акцій 3-тє пластове відзначення отримали: пл.розв. Поліщук Аміна та пл.уч. Мороз Яна, а за виконання обов’язків бунчужного на окружному новацькому таборі “Місто-2018” 2-ге пластове відзначення отримав пл.розв. Пюро Олександр.

Усі команди, що взяли участь в спартакіаді 2018 великі молодці, адже творили чудову атмосферу і дружності і суперництва водночас.

Спартакіада відбулась за підтримки Управління молоді та спорту Рівненської ОДА, Відділу освіти Рівненської РДА та Корнинській ЗОШ I-III ступенів.

Автор: пл.уч. Соломія Парфенюк

Поділитися

Схожi новини