2-8 лютого відбудеться табір "Брила" - Пласт
EN

Створювати власну казку,де немає жодних меж,ловити невпинний вітер за хвоста,насолоджуватись теплими вечорами,відчувати стихію сповна,веселитись з друзями,рятувати світ разом з Єті,навчатись чомусь новому,розкривати приховані таланти-і це лише декілька слів,якими можна описати зимовий табір “Брила”.

“Брила”-місце,де зупиняється час і забувається про все.Є лише момент…4 рік поспіль ми відправимось у неймовірну подорож ,де кожен знайде для себе щось неймовірне та неповторне і  закарбується в пам’яті на все життя.

Чим ми займаємось?

Наша мета забезпечити та розвинути всебічний розвиток, практичні навички учасників на схилах, пізнати  зимову стихію в засніжених Карпатах,організувати цікаві та пізнавальні тренінги з лещатарства, екології, ролі  людини в житті природи.Весь цей процес відбуватиметься в ігровій формі.

Де та коли?

У прийдешньому 2019 році табір відбуватиметься з 2 по 8 лютого,у с.Орявчик,Сколівського р-ну,Львівської обл.

Як потрапити?

Для початку заповнити форму зголошення ,а далі з тобою зв’яжеться писар табору.

Досі маєш сумніви до того чи зголошуватись на табір? Ось декілька слів від наших учасників:

Для мене Брила – це друзі, приємні враження і те, чого я так сильно чекаю цієї зими)-Богдан.

“Для мене Брила- це сім днів серед засніжених гір в оточені найближчих людей, які можуть підтримати, допомогти та навчити кататися на лижах або просто стати хорошими друзями”-Тадей.

“Для мене це простір для творчості та багато-багато відповідальності.Брила це те місце,куди хочеться повертатись знову і знову.”-писар табору.

“Атмосфера табору була надзвичайно сильною й особливою. Я пластую майже 20 років і такі табори випадають досить рідко. Це було дуже емоційно і приємно”-капітан табору.

Маєш питання?

Пиши : Настя Бочан

Дзвони: 0988576500-Настя

А також слідкуй за нами у соц.мережах: фейсбуці та інстаграм!

Поділитися

Схожi новини