24 листопада 2018 р. Божого пластуни Івано-Франківська організували інтелектуальний змаг до роковин Голодомору - Пласт
EN

Знати історію свого народу – обов’язок кожного свідомого громадянина і пам’ятати трагічні її сторінки – справа честі і гідності кожної людини. Голодомор 1932-1933 рр. – це події, згадка про які не залишає байдужим нікого. І тому кожного року пластуни вшановують пам’ять загиблих під час цього страшного геноциду українського народу.

24 листопада 2018 р. Божого на базі ЗШ №16 пл .розв. Ярина Федюк та пл. розв. Вікторія Єгрешій (курінь ч. 70 ім. Ольги Кобилянської) організували інтерактивну інтелектуальну гру «Kahoot», участь в якій взяли пластуни та учні шкіл №1, 10, 14,15, Українська гімназія №1 та Центр професійно-технічної освіти . За допомогою онлайн-сервіса для створення вікторин «Kahoot» для учасників під час гри  на телефон приходили  питання, на які ті одразу відповідали. Перемогу в грі здобули учні Української гімназії №1.

На початку перед присутніми виступив мер міста Івано-Франківська Руслан Марцінків, подякувавши пластунам за організацію даного заходу. А провідний науковий співробітник Музею визвольної боротьби ім. С. Бандери Петро Ганцюк прочитав учасникам коротку пізнавальну лекцію.

Поділитися

Схожi новини