29-30 вересня відбувся змаг з пішого мандрівництва «Осінній рейд 2018» - Пласт
EN

На місці старту поблизу села Кути Буського району команди почали збиратися ще з вечора 28 вересня. І вже зранку 29 вересня змагання відкрило близько 80 команд, 528 любителів та любительок мандрувати, змагатися, випробовувати свої сили та пізнавати незвідані місця Львівщини. Учасники з’їхалися з різноманітних міст та містечок України – Львова, Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці, Чернівців, Стрия, Самбора, Здолбунева, Красного, Коломиї, Нового Роздолу, Миколаєва тощо.

На цьому різноманітність Осіннього рейду 2018 не завершилась. Різноманітною була погода – встигли змокнути під дощем, погрітися на сонечку,  відчути перший легкий мороз. Різноманітним та колоритним був маршрутом, який пролягав через ліси та поля, на якому зустрічались  асфальтовані та ґрунтові дороги, цікаві історичні споруди та пам’ятки природи. Різною для кожного була також мета участі в змаганнях – для когось було важливо взяти якомога більше точок і не запізнитись на проміжний фініш/фініш, для когось не слідкувати за часом і насолоджуватись пройденим маршрутом, для когось вперше взяти участь в ОР чи пластовій мандрівці.

Бродівський замок – фінішна точка цьогорічного Осіннього рейду. Замучені від десятків пройдених кілометрів, але з посмішками на обличчях команди обмінюються враженнями та поспішають додому. І від цього моменту все, що відбулося на ОР 2018 перетвориться на особливі та незабутні спогади.

Дякуємо всім учасникам та учасницям за  вашу відкритість до нових пригод, силу волі, витривалість та командний дух, а виховникам та виховницям за підтримку та відповідальність. Сподіваємось, що ви як і ми вже з нетерпінням чекаєте на Осінній рейд 2019.

Захід відбувся за підтримки Управління молоді та спорту міста Львова, а також ЇDLO.

P.S. Авторами цих чудесних фото є учасники та учасниці, провідники ОР 2018.

Автор:  ст. пл. Катя Панькевич.

Поділитися

Схожi новини