Майже на 7 мільйонів пластуни з інших країн підтримали Україну в 2023
EN

Сьогодні навколо Пласту гуртуються українці в різних куточках світу і там разом розвивають ціннісне українське середовище. Вони є великою підтримкою в спільній боротьбі за наше майбутнє. Десятки волонтерських штабів працюють на перемогу, тисячі пластунів донатять з різних куточків світу.

Загальна сума, на яку підтримав світовий Пласт, – 6 840 164 гривні.

Читай далі, з яких країн надійшла допомога та що нам вдалося разом зробити за ці кошти.

США

Від пластунів у США у 2023 році надійшло загалом 2 242 515 гривень. Ця сума дозволила понад 700 дітям провести свої табори за кордоном, у безпеці, адже пластуни США покрили для них транспортні витрати (майже 1 500 000 гривень).

Також Пласт в Америці забезпечив ремонт автомобіля для наших пластунів-захисників (понад 370 000 гривень) і долучився до нашого збору на різдвяні подарунки для понад 100 пластунів на передовій, які їм передали разом із Вифлеємським вогнем (більше 370 000 гривень). 

Дякуємо за вашу підтримку і можливість розвивати українську молодь і в часи війни!


Австралія

Протягом 2023 року пластуни в Австралії надали підтримку на суму 1 451 160 гривень, а також надіслали товаром чотири дрони, 73 гомеостатичні наліпки й 200 турнікетів.

За цієї фінансової підтримки Пласту в Австралії наші захисники отримали чотири дрони, тепловізор, одяг (штани, куртки, тактичні черевики, рукавиці) тощо (більше 1 157 000 гривень). Також частину допомоги спрямували для сімей трьох загиблих пластунів-захисників: Андрія Барилюка, Юрія Маєвського, Ігоря Тимчишина (понад 92 000 гривень).

Крім цього, за ці кошти ми сформували різдвяні подарунки для 65 наших пластунів, які зустрічали свято в окопах, а також покрили доставку цих пакунків разом з Вифлеємським вогнем (майже 50 000 гривень).

Дякуємо за вашу допомогу, друзі!


Підтримати пластунів на передовій може кожен з вас на нашому сайті. Захищаймо тих, хто захищає нас:


Головна Пластова Булава

Якщо коротко, то Головна Пластова Булава (далі – ГПБ) – це виконавчий орган Конференції Українських Пластових Організацій (далі – КУПО). А КУПО – це найвищий міжнародний координаційний орган Пласту.

З перших днів повномасштабного вторгнення ГПБ всіляко підтримує Пласт в Україні заради нашої перемоги. У 2023 році ГПБ надіслала 1 280 488 гривень. Завдяки цій допомозі ми фінансово підтримали сімʼї загиблих пластунів (понад 650 000 гривень), закупили машину для хлопців з куреня “Чорноморці” (більше 255 000 гривень), забезпечили реабілітацію для пораненого пластуна-захисника.

Крім того, ГПБ також частково покрила адміністративні витрати для організації Крайового Пластового Зʼїзду – найвищого органу Пласту в Україні (більше 110 000 гривень) і на суму 3 570 доларів підтримала участь пластунів з України у 21 Зборах КУПО. Ці внески ГПБ дозволили прийняти надважливі рішення для розвитку нашої організації в найближчі роки на українському і світовому рівні.

Дякуємо, що ви поруч!


Бельгія

Пласт-Бельгія є одним із країв, які найбільше підтримують наших захисників. Цього року вони надіслали в Україну 885 637 гривень. Понад 780 000 з цієї суми виділили для елементи захисту нашим пластунам-захисникам.

Крім того, пластуни Бельгії доставили також товаром павербанки і ноутбуки для пластунів на передову.

Дякуємо за надійність у підтримці!


Канада

Від пластунів у Канаді цього року надійшло 716 339 гривень.

Ці кошти дозволили закупити важливі елементи індивідуального захисту, медикаменти (більше 444 000 гривень) і різдвяні подарунки для пластунів-захисників (понад 236 000 гривень), фінансово підтримати сімʼї загиблих і поранених пластунів (майже 183 000 гривень).

Також пластуни в Канаді допомогли з організацією таборів для наших дітей, адже продовжувати розвиток дітей і молоді в час війни – просто необхідно. Вони покрили транспортні витрати для 30 дітей, які таборували у Швеції (майже 269 000 гривень).

Дякуємо, що ви з нами!


Франція

Пластуни у Франції у 2023 надіслали сотні пар тактичних окулярів, що допомагають сьогодні пластунам берегти очі від небезпечних уламків. Також вони гуманітарно підтримали українців у прифронтових територіях. Загальна сума допомоги від них склала 99 329 гривень.

Майже 65 000 гривень з них ми спрямували на:

  • гуманітарну підтримку постраждалих внутрішніх переселенців у Дніпрі (170 спреїв та спіралей від комарів),
  • жителів на Харківщині (шампуні і памперси),
  • доставку вантажів з допомогою для ВПО в Запоріжжі і Кривому Розі (постільні комплекти).

Також пластуни Франції підтримали різдвяні подарунки для пластунів-захисників (майже 35 000 гривень), завдяки чому ми закупили сублімовану святкову кутю і свічки до пакунків.

Дякуємо за постійну підтримку!


Польща

Від наших друзів з Польщі цього року ми передали на передову для пластунів десятки спальників.

Дякуємо, що допомагаєте з найнеобхіднішим!


Велика Британія

Пластуни Великої Британії у 2023 році надали підтримку на суму 65 000 гривень. Завдяки цьому ми придбали три біноклі і два лазерні далекомiри. Також частину коштів направили на закупівлю ПНБ для пластуна з Тернополя.

Дякуємо, що захищаєте наших пластунів!


Аргентина

Улітку пластуни в Аргентині надіслали 45 710 гривень на підтримку пластунів-захисників. Ці кошти дозволили придбати зарядну станцію EcoFlow DELTA 2 і частково покрити купівлю квадрокоптера.

Дякуємо вам, друзі, за підтримку для пластунів!


Латвія

На початку 2023 року пластуни в Латвії долучилися до купівлі 15 тактичних рюкзаків OLIVE для наших пластунів-захисників сумою 22 306 гривень.

Дякуємо за змогу допомогти нашим друзям!


Чехія

А от пластуни в Чехії цього року підтримали виховну діяльність Пласту в Україні. 14 942 гривні було спрямовано на вишкіл для дорослих волонтерів по роботі з дітьми.

Дякуємо, що допомагаєте нам навчати виховників!


Швейцарія (Цюрих)

За підтримки пластунів у Швейцарії на суму 11 809 гривень пластуни-захисники отримали шолом MICH та інші дрібні елементи захисту.

Дякуємо, що підтримуєте!


Китай (Шанхай)

Пластуни в Шанхаї надіслали 4 925 гривень і долучилися цією сумою до закупівлі квадрокоптера для нашого пластуна на передовій.

Дякуємо за поміч із найнеобхіднішим!


Ця допомога свідчить про силу і єдність пластової спільноти у всьому світі. Дякуємо всім краям і осередкам Пласту, які разом з нами роблять все можливе для перемоги! Разом ми захищаємо наших пластунів на передовій, допомагаємо українцям, які постраждали, і продовжуємо виховувати нове покоління для України.

Війна триває, тож ми повинні продовжувати стояти, боротися, волонтерити, донатити і підтримувати одні одних. Приєднуйся до спільної боротьби своїм внеском:

Поділитися

Схожi новини