Українські пластуни і польські харцери на одному таборі - Пласт
EN

З 30 липня по 10 серпня у Польщі на харцерській базі “Насічне” відбувся пластовий табір. Участь взяли юнаки і юначки з двох куренів з Івано-Франківська. До таборової програми долучалися польські харцери.

Учасниками міжкурінного табору стали хлопці та дівчата з к.ч. 59 ім. Степана Ленкавського та к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської. Основною темою табору став процес державотворення.

Тарас, керівник табору
Ми обрали таку тематику, тому що зараз дуже важливо примножувати любов і знання про Україну. Учасники вивчали різні етапи державотворення, і кожен гурток (група) створював власну державу на прикладі нашої країни.

Одним з етапів було творення традицій, тож пластуни відтворювали обряд українського весілля: готували костюми, подарунки і організували святкову ватру.

“Ми спробували вночі вкрасти таборові прапори одне одного”

Та найяскравішими спогадами для пластунів залишилися точки програми, до яких долучалися польські харцери. Скаути мали спільну ватру, на якій співали харцерську пісню “Горю” двома мовами і показували одні одним свої традиційні ігри.

Тарас, керівник табору
На знак початку нашої дружби ми спробували вночі вкрасти таборові прапори одне одного. Але що наша, що їхня стійка були настільки пильні, що жодному табору не це не вдалося навіть з другої спроби. Було дуже цікаво спостерігати, як всі учасники згуртувалися і майже повним складом стійкували (тобто чергували) цілу ніч, щоб прапор був у безпеці.


Це перший табір для Тараса у ролі керівника. Проте він зазначив, що братися за керівництво табором було не страшно, адже вся команда організаторів — хороші друзі.

Якщо ти хочеш знайти нове середовище розвитку та взаємопідтримки і разом виховувати майбутнє покоління українців — долучайся до Пласту:

Поділитися

Схожi новини