Пластуни та діти-переселенці розписували різдвяні пряники на Хмельниччині - Пласт
EN

Пласт спільно з БФ “Карітас Старокостянтинів” організував благодійний захід для дітей-переселенців — майстер-клас з розписування медових пряників. Разом з випічкою дітям подарували мить свята і родинного тепла. Вони, у свою чергу, поділилися з господарями пекарні Вифлеємським вогнем.

На майстер-клас дітей та батьків гостинно прийняла мініпекарня “Смак дитинства”, власники якої активно волонтерять і допомагають військовим.

“Основною метою цього майстер-класу було подарувати дітям частинку різдвяного дива. Що може бути тепліше, ніж домашня випічка зі смаком дитинства”, — кажуть місцеві пластуни.

Господарі пекарні не тільки показали, як розписувати пряники, але й продемонстрували процес їх приготування і випічки.

“Ми завітали також не з порожніми руками, а поділилися частинкою різдвяного дива — Вифлеємським вогнем миру, який щороку передається по всьому світу скаутською естафетою”, — розповіли пластуни.


Долучайся до пластової ініціативи — підтримай різдвяні пакунки з гуманітарною допомогою, які відправлять дітям на деокупованих територіях разом з Вифлеємським вогнем:


БФ “Карітас” почав діяти в Старокостянтинові на початку повномасштабного вторгнення. Очолив його пластовий капелан, отець Юрій Ланик. Фонд надає гуманітарну та психологічну допомогу внутрішнім переселенцям, а особливу увагу спрямовує на інтеграцію дітей в новому місці.

Старокостянтинівські пластуни вже проводили деякі спільні активності з “Карітасом”, після чого діти-переселенці вирішили приєднатися до їхніх гуртків. Тож вони отримали нове середовище для розвитку і долучилися до великої пластової родини.

Підтримай пластову добру справу. Подаруймо Різдво дітям, які пережили жах війни:

Поділитися

Схожi новини