Примножуємо зміни: Пласт поділився досвідом з громадськими організаціями на тренінгу "Залучення коштів онлайн" - Пласт
EN

Команда Центрального офісу Пласту займається фандрейзингом вже два з половиною роки. За цей час, ми трішки набили шишок і чималого досягли. Минулих вихідних нам випала нагода поділитись своїм досвідом, щоб більше корисних проєктів втілювалися у нашій країні.

20-21 лютого у Пластовому вишкільному центрі відбувся тренінг “Залучення коштів онлайн”

Під час нього, фандрейзери Центрального офісу Пласту поділились своїми напрацюваннями з онлайн-краудфандингу. Учасники дізнались як визначити проблему проєкту, знайти свою цільову аудиторію та побудувати комунікацію

Була і практична частина, під час якої присутні поділились на команди та формували свої краудфандингові кампанії.

Учасниками тренінгу стали представники громадських організацій з усієї України – як з Західного, так і з Східного регіонів. Вдячні вам та з нетерпінням чекаємо на класні краудфандингові кампанії ваших організацій!

Цей тренінг дуже важливий для нас, бо ми прагнемо об’єднувати зусилля для змін в Україні. Дякуємо партнерам, завдяки яким це стало можливо:

Тренінг проведено за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Слідкуйте за новинами Пласту на сторінці:

Поділитися

Схожi новини