Зголоситись на Крайовий вишкільний табір 2017 можна до 25 червня - Пласт
EN

Крайовий вишкільний табір пройде з 9 по 22 серпня. Референтура та провід КВТ запрошує на табір розвідувачів та розвідувачок, що прагнуть не лише кращих ступенів, а й кращих знань, навичок та актуальних тенденцій.

Вимоги до потенційного учасника КВТ 21:

  1. Вік 15-18 років включно (на момент відкриття табору).
  2. Ступінь розвідувача/-чки.
  3. Наявність 2-ох реалізованих, зареєстрованих та затверджених проектів на сайті 3 проби станом на 30 липня.

“Сучасні вірлиці та скоби мають асоціюватися не лише з шевронами однострою. Здобуваючи цей почесний ступінь, пластун повинен усвідомити, що варто бути успішним не тільки в пластовому середовищі. Про проектний менеджмент, фандрейзинг, діловий етикет, комунікацію та інші актуальні навички зможете почути вже у серпні”, – розповідає комендант КВТ 2017 ст. пл. вірл. Оксана Липова, Ls.

Програма Крайового вишкільного табору передбачає також щорічні мандрівку та здачу вмілості “3 пера”. Провід КВТ 2017 запрошує розвідувачок та розвідувачів вийти з зони комфорту, знайти ще одне коло однодумців та зробити наступний крок до найвищого пластового ступеня.

Зголоситися на Крайовий вишкільний табір можна за посиланням. Deadline зголошень – 25 червня, 23:59. Орієнтовна вкладка – 1200 грн.

За детальнішою інформацією звертайтеся до писаря табору: ст. пл. скоб Максим Бадік, ЛЧ. [email protected], 093 237 61 75.

 

Поділитися

Схожi новини