«Морська академія 2018» – мандрівка на чайці «Спас» через Чорне море на Стамбул (10-20 серпня) - Пласт
EN

Чорноморці запрошують на «Морську Академію 2018» – вперше цього року підемо у похід через Чорне Море з Одеси до Стамбулу (Туреччина) і назад. В похід підемо під вітрилами на козацькій чайці «СПАС», разом з міжнародною яхтовою регатою «International Black Sea Championship 2018».

Морська Академія 2018 – це навчально-тренувальний похід під вітрилами на козацькій чайці «СПАС». Цього року ідемо в похід через Чорне Море з Одеси до Стамбулу і назад, разом з яхтовою регатою. Під час Академії учасники походу будуть мати змогу значно розвинути свої вміння і знання з вітрильництва як на практиці так і теоретично, насолодитися красою відкритих морських просторів, світанків та заходів, романтикою зоряного неба від горизонту до горизонту… Також будемо представляти морське ремесло і традиції козаків на головній яхтовій регаті країни у Стамбулі, і звичайно насолоджуватися переходом через море спостерігаючи за яхтовими перегонами. Похід відбувається у морському побуті – живемо, ночуємо, харчуємося на борту чайки «СПАС».

 ДАТИ: 10-20 СЕРПНЯ 2018

Маршрут і Програма: м. Білгород-Дністровський – м. Одеса – похід через Чорне море до Стамбулу – екскурсія в Мармурове море – повернення до Одеси по морю. Деталі згодом доповнюватимемо.

Умови для Кандидатів: мати на час академії повних 16 років (похід для УПЮ, УСП, УПС), вміння плавати, бажано попередній досвід з вітрильництва, запрошуємо учасників попередніх Академій і походів на Чайці «СПАС». Закордонний паспорт або «внутрішній ID паспорт» маємо безвізовий режим з Туреччиною. Дозвіл батьків учасникам віком 16-18 років. Увага кількість учасників обмежена!

Вкладка: 8000 гривень, по запрошенню до участі обов’язкова попередня вкладка в розмірі 3000 грн. Можливе зменшення вкладки за рахунок спонсорської допомогу. Вкладка не покриває витрат на виготовлення закордонного паспорту, страховки і добирання до місця початку Академії.

ЗГОЛОШЕННЯ ТУТ

Для загальної інформації:

Капітан – Мирон Гуменецький (пан Ґума)

2 ас – Тарас Садовий

[email protected], +380630618162, +48888583494

Поділитися

Схожi новини