На Житомирщині відбувся військовий вишкіл "Слід" - Пласт
EN

Підготовчий курінь УСП «Дубове Листя» організував вишкіл для всіх охочих віком від 16 років ознайомитися з військовою наукою. Легенда була побудована навколо старшинської школи військової округи “Тютюнник” УПА, яка діяла на теренах сучасної Житомирщини. Учасники вишколу були поділені на декілька роїв, в яких виконували різноманітні завдання.

Три дні пластуни вивчали тонкощі тактики ведення бою, орієнтування та картографію, тактичну медицину, дізналися про типи мін та що робити в разі їх виявлення чи підозри на замінування, навчилися передавати інформацію по радіозв’язку, жити в польових умовах та обороняти терен від ворогів. Також проводилися заняття з ідеології та історії. Однією зі складових вишколу був рейд: пластуни мали пройти 35 км за день, використовуючи вже набуті знання з орієнтування та картографії. Програма була спрямована на максимальне занурення в легенду, тому учасники відчули себе справжніми повстанцями. Знаннями з учасниками ділилися пластуни-добровольці.

Фізично виснажені, але не духовно – всі задоволені та з посмішками на обличчях їхали додому. Звісно, три дні замало для осягнення військової науки, але це лише початок!

Побачимося на наступних заходах від куреня УСП “Дубове Листя”:

історико-краєзнавча мандрівка “Трикутник смерті”   31 травня – 2 червня

крайовий вишкільний табір для старшопластунів “Соловейко” 27 липня – 10 серпня

Гартуймо дух, залізну волю, тренуймо силу молоду!

Поділитися

Схожi новини