Опікунська рада розпочала формування візії Пласту - Пласт
EN

Сьогодні відбулась уже третя зустріч Опікунської ради за останні три місяці. Члени Ради зібралися водночас у Києві та Львові.

Ключовим питанням зустрічі було створення візії та стратегії Пласту в Україні на 2019-2021 роки. На минулих двох зустрічах ми окреслили загальні риси діяльності Опікунської ради, обговорили актуальний стан справ українського Пласту, та дійшли до необхідності формування нової стратегії. Сьогодні Опікунська Рада проголосувала за те, аби запропонувати візію (бачення цілей) Пласту з точки зору викликів українського супільства.

Подальшу роботу Опікунська рада провадитиме в трьох підгрупах: візійна група, група аудиту діяльності Пласту і група координації поточної діяльності.

На початку вересня Крайова пластова рада оголосить про формування стратегічно-візійної комісії і доповнить сформовану Опікунською радою групу також пластунами. Ця група впродовж двох місяців працюватиме над формуванням візії Пласту – комплексного бачення ролі Пласту в суспільстві, стану організації та пластунів у майбутньому і представить її на з’їзді представників осередків в листопаді 2017 року.

Паралельно з тим інша комісія працюватиме над аудитом поточного стану Пласту в Україні. Цю групу погодився очолити Михайло Винницький. Таким чином у листопаді ми матимемо розуміння актуальної ситуації – “відправну точку”, а візійна комісія створить бачення “точки Б” – цілі, до якої весь Український Пласт рухатиметься найближчими роками.

У листопаді ми розпочнемо створення стратегії Пласту – шляху “від точки А до точки Б”. До написання стратегії долучаться експерти, члени Опікунської ради, та, що не менш важливо, самі пластуни – представники осередків.

Також Опікунська рада зі свого числа виділить Координаційну групу, яку очолить Віктор Кривенко. Завданням цієї групи буде аналіз фінансового стану організації і взаємодія з органами влади.

Поділитися

Схожi новини