"Перелітні Пташата" на честь переходу в УПН посадили черешні в саду Андрія Шептицького - Пласт
EN

24 жовтня 2020 року у львівському парку “Знесіння” 27 родин доличилися до проєкту “Відновлення Черешневого саду митрополита Андрея Шептицького”. Так діти продовжили традицію, яку минулого року започаткували на знак прощання з пташацтвом. Ідея належить пл. сен. Ліані Шимоняк, ЛМ.

Перелітні пташата – таку назву отримали 6-7 річні діти, які вже готові йти у нову вікову групу – Улад Пластунів Новаків та Новачок (УПН). Незабаром їм урочисто одягнуть жовті хустини їхні впорядниці-сестрички, і разом вони продовжать чудову подорож Великою Грою.

Майбутні новаки та новачки, озброївшись лопатами, відрами та водою, разом із батьками посадили 27 черешеньок. Завітало на врочистості й київське пташатко Мирослава з гніздечка “Зернятка”, яка долучилася до акції смородиновим кущем.

На кожну черешеньку малюки причепили табличку з своїм ім’ям.

Щоб саджанці та діти гарно росли – усі чемно помолилися з о. Назарієм. Молився з усіма і пес Квант, який, певне, дуже сильно хотів пити і знайшов відерко зі свяченою водою, якою і втамував спрагу))) На щастя , частину води вдалося врятувати)))

Пташата старанно копали ямки, сипали добриво та поливали водою свої деревця. А вкінці ще заспівали веселу пісню, як символ прощання з пташацтвом. Ці співи були, як колискова для найменшої гості цього дійства – сестрички пташатка Ростика з гніздечка “Синички” – Соломійки. Їй всього-лиш три тижні, а вона вже “прийшла” у пташата на заміну братику.

Втомлені, трішки голодні, але щасливі й горді перелітні пташата повернулися додому з подарунками, залишивши у парку “живу” згадку про себе. Вони запланували приходити сюди щодватижні, аби доглядати свої деревця.

Поділитися

Схожi новини