24 жовтня 2020 року у львівському парку “Знесіння” 27 родин доличилися до проєкту “Відновлення Черешневого саду митрополита Андрея Шептицького”. Так діти продовжили традицію, яку минулого року започаткували на знак прощання з пташацтвом. Ідея належить пл. сен. Ліані Шимоняк, ЛМ.
Перелітні пташата – таку назву отримали 6-7 річні діти, які вже готові йти у нову вікову групу – Улад Пластунів Новаків та Новачок (УПН). Незабаром їм урочисто одягнуть жовті хустини їхні впорядниці-сестрички, і разом вони продовжать чудову подорож Великою Грою.
Майбутні новаки та новачки, озброївшись лопатами, відрами та водою, разом із батьками посадили 27 черешеньок. Завітало на врочистості й київське пташатко Мирослава з гніздечка “Зернятка”, яка долучилася до акції смородиновим кущем.
На кожну черешеньку малюки причепили табличку з своїм ім’ям.
Щоб саджанці та діти гарно росли – усі чемно помолилися з о. Назарієм. Молився з усіма і пес Квант, який, певне, дуже сильно хотів пити і знайшов відерко зі свяченою водою, якою і втамував спрагу))) На щастя , частину води вдалося врятувати)))
Пташата старанно копали ямки, сипали добриво та поливали водою свої деревця. А вкінці ще заспівали веселу пісню, як символ прощання з пташацтвом. Ці співи були, як колискова для найменшої гості цього дійства – сестрички пташатка Ростика з гніздечка “Синички” – Соломійки. Їй всього-лиш три тижні, а вона вже “прийшла” у пташата на заміну братику.
Втомлені, трішки голодні, але щасливі й горді перелітні пташата повернулися додому з подарунками, залишивши у парку “живу” згадку про себе. Вони запланували приходити сюди щодватижні, аби доглядати свої деревця.
Схожi новини
![КПР скликає створення Станичних та Окружних Таборових Комісій 2024](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/AnyConv.com__2018_11zon-edited-scaled.webp)
КПР скликає створення Станичних та Окружних Таборових Комісій 2024
Детальніше
![Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_8753-1-e1671801556810.jpg)
Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір
Детальніше
![Пластунку Катерину Клованич з Мукачева нагородили відзнакою “Бронзовий хрест”](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/shablon-misyachnyj-zvit-5-1-e1676930800125.png)
Пластунку Катерину Клованич з Мукачева нагородили відзнакою “Бронзовий хрест”
Детальніше
![Шукаємо менеджера/ку по роботі з Виховними частинами та пластовими заходами](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702481302_КПС_Вакансія-e1702482747106.png)
Шукаємо менеджера/ку по роботі з Виховними частинами та пластовими заходами
Детальніше
![Зголошуйся на літню програму обміну виховниками між пластовими краями у світі 2023](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/289325240_131813792862965_8327479884029314964_n-e1686305475457.jpg)
Зголошуйся на літню програму обміну виховниками між пластовими краями у світі 2023
Детальніше