106 років тому великі мрійники розпочали Велику Гру, яка триває й досі. Засновники Пласту знали, що для масштабних змін потрібен час, тому інвестували в майбутнє – у молодь. Сьогодні ми розпочинаємо збір коштів для розвитку Пласту на Сході та Півдні України:
У квітні 1912 року пластуни склали першу Присягу на вірність Україні. Протягом століття вихованці Пласту брали і продовжують брати відповідальність за країну: на фронтах світових воєн і АТО чи на передовій реформ і виховання майбутніх поколінь.
Інвестуй у краще майбутнє! Будь іскрою, як мрієш бачити багаття!
Схожi новини
![Шукаємо комунікаційного менеджера/ку Благодійної Ватри Пласту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1583-Enhanced-NR-scaled.jpg)
Шукаємо комунікаційного менеджера/ку Благодійної Ватри Пласту
Детальніше
![Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Володимиру Зеленському](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_7180-scaled-e1671212812614.jpg)
Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Володимиру Зеленському
Детальніше
![Як подати запит на допомогу пластунам-захисникам](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/signal-2022-04-01-155640_002-4-e1670238212703.jpeg)
Як подати запит на допомогу пластунам-захисникам
Детальніше
![Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/322368708_648024757102772_5049446911909023603_n-e1672655994377.jpg)
Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”
Детальніше
![Зголошуйся на ІІ пластовий міжкрайовий шаховий онлайн-турнір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1681921706_IMG_20230415_135157_433-e1682334462349.jpg)
Зголошуйся на ІІ пластовий міжкрайовий шаховий онлайн-турнір
Детальніше