Лисоня 2019: пластова зустріч-змаг - Пласт
EN

У далекому 1991 році станицями Бережани й Тернопіль та куренем Вовча Ліга було проведено першу Пластову зустріч «Лисоня». Протягом 14 років на тому ж місці стрілецької слави ті ж організатори у часі Покрови творили знаменитий пластовий змаг. Після деякої перерви підготовчий курінь УПС “Вовча Ліга” та 12 курінь УСП, підготовчий курінь УПС “Рутенії” разом з cтаницt. Бережани відродили ці зустрічі. Цьогоріч вже четверта відроджена. На славну Бережанщину з’їхалося 166 учасників з усіх усюд. Львів, Золочів, Тернопіль, Красне, Білі Ослави, Рогатин, Підгайці, Зборів, Бережани та Авдіївка делегували свої команди на змаг. Та й провід також був також з різних куточків України: Броварів, Бродів, Буська, Львова, Тернополя, Красного, Рівненської округи та Кременця.

Основою цієї зустрічі є насичена програма, яка складається з різних змагів. Куховарення і лисячий біг, піонірка та регбі, творчий змаг та, звичайно, ВОВЧИЙ СКОК! Саме він є родзинкою цієї акції:) Переправа між деревами, стрільба, спортивні завдання, маятник, вилізання натягнутою сіткою, перенесення шин, рятівництво, розпалення вогню на час і це ще далеко не все. Цьогоріч додати балів своїм командам могли й виховники. Вони також були учасниками лисячих бігів та вовчого скоку. Іноді саме провідники допомагали командам стати переможцями у одній з категорій.

Ще однією особливістю Лисоні 2019 була нічна програма.  Традиційно всі церемоніали проводилися вночі. Темрява, світло місяця і десятків смолоскипів створили ідеальну емоційну атмосферу. Семеро прихильників з Бережан, Рогатина та Львова були заприсяжені. Також було започатковано в Україні традицію, яка давно існує в інших скаутських організація світу,- церемоніал поновлення пластової присяги. Кожен із нас, хто вже присягав на вірність Богові та Україні, зміг знову відчути це таїнство! Після такого врочистого моменту було оголошено надзвичайно радісну новину – надання  числа 117 підготовчому куреню імені Івана Чмоли!

13 жовтня, під час закриття зустічі-змагу, було оголошено загальні підсумки. Переможцем серед дівчат стала команда «Запеклі» підготовчого куреня ім. Софії Шептицької, серед хлопців – команда «Вовкодави» з куреня число 117 ім. Івана Чмоли та серед мішаних – команда «Лемури» з Авдіївки.

В загальному заліку лаври здобули «Запеклі», «Вовкодави» та «Вовки». Призами було нагоджено і кращі команди, і найвправніших виховників.

Усім учасникам і ,особливо, переможцям – гучне “Слава!”

 

З радістю запрошуємо на Лисоню 2020! Можливо, саме вам посміхнеться фортуна!?

До зустрічі:)

Поділитися

Схожi новини