Пластуни Івано-Франківська відкрили новий пластовий рік та підтримали Ідею – розвитку Пласту на Сході та Півдні України - Пласт
EN

Початок нового пластового року – це традиційний захід, адже після насиченого таборового літа пластуни повертаються до звичного темпу пластування, налаштовуються на новий продуктивний рік.

Цьогорічне ВПР-2018 23 вересня 2018 р. Божого пройшло під гаслом «Спільно до висот!».

Пластуни пройшлися вимаршем центральною частиною міста з пластової домівки до фортечної галереї «Бастіон», де відбулося офіційне відкриття заходу, церемоніали, молебень та спільне фото. З вітальними словами до присутніх виступили пл. сен. Євгенія Литвин (Аргентина), пл. сен. Неля Паньків (Велика Британія), ст. пл. Андрій Ребрик (Україна, станиця Ужгород).

Станиця Івано-Франківськ активно відкрила пластовий рік: юначки ступеня «розвідувачка» мили «Пам’ятник пластунам, що не зламали своїх присяг», пташата і новацтво переглядали мультфільм «Історія будинку з іграшками» в кінотеатрі «Люм’єр», юнацтво відбуло фотозмаг (центральна частина міста) та інтелектуальний змаг  «Впіймай свій мозок» (Grand cafe), переглянули фільм під відкритим небом «Життя і мета собаки».

Відкриття пластового року «Спільно до висот!» не відбувся і без спільної Ідеї пластунів, до якої також долучилися і батьки, і спонсори: юнаки та юначки взяли участь у благодійному змаганні – продажі печива, на якому по пластових юнацьких куренях змагалися, хто з куренів найбільше продасть печива. Гроші з продажу солодощів в розмірі 5 224 грн. буде перераховано на «Спільнокошт» – для підтримки розвитку Пласту на Сході та Півдні України.

Велика подяка батькам, хто долучився із випічкою, а також спонсорам ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» (печиво), ПАТ «Івано-Франквівська Харчосмакова фабрика» (перекус печива), театр кіно «Люм’єр» (приміщення Grand cafe).

Поділитися

Схожi новини