Новорічне привітання проводу Пласту - Пласт
EN

СКОБ, друзі та подруги!

У цей святковий час ми всі чекаємо на дива: диво народження Спасителя, диво здійснення мрій. Склавши Присягу, пластуни взяли на себе обов’язок творити дива, аби робити світ кращим.

Одні з нас роблять диво щотижня, проводячи сходини для новаків чи юнаків – творять середовище, в якому через пригоди діти мають нагоду плекати свій характер та вдосконалюватися. Інші творять дива, роблячи проекти для громад, де вони мешкають: облаштовують парки, дитячі майданчики чи навідують будинки сиріт і харитативні центри. Дехто несе цінності у владу, пише законопроекти і очолює антикорупційні організації. Частина пластунів творять маленькі й великі бізнеси разом із тими друзями, з якими пережили багато пригод у Пласті. Окрема подяка й шана тим пластунам, які захищають Україну на східному фронті, та тим, хто всіляко підтримує нашу армію.

Напередодні Нового року й Різдва Христового хочемо побажати усім нам наснаги продовжувати творити дива. Нехай Вифлеємський Вогонь Миру освітлює наш шлях; хай труднощі, які траплятимуться на нашому шляху, роблять нас ще сильнішими й відважнішими.

Нехай кожен з нас у новому році щоденно робитиме одне добре діло. Тоді ми всі разом зможемо зробити 3 мільйони добрих справ у 2017 році.

Веселих свят!

Будьмо тією зміною, яку хочемо бачити у світі.

Крайовий провід Пласту в Україні

Поділитися

Схожi новини