СКОБ, друзі та подруги!
У цей святковий час ми всі чекаємо на дива: диво народження Спасителя, диво здійснення мрій. Склавши Присягу, пластуни взяли на себе обов’язок творити дива, аби робити світ кращим.
Одні з нас роблять диво щотижня, проводячи сходини для новаків чи юнаків – творять середовище, в якому через пригоди діти мають нагоду плекати свій характер та вдосконалюватися. Інші творять дива, роблячи проекти для громад, де вони мешкають: облаштовують парки, дитячі майданчики чи навідують будинки сиріт і харитативні центри. Дехто несе цінності у владу, пише законопроекти і очолює антикорупційні організації. Частина пластунів творять маленькі й великі бізнеси разом із тими друзями, з якими пережили багато пригод у Пласті. Окрема подяка й шана тим пластунам, які захищають Україну на східному фронті, та тим, хто всіляко підтримує нашу армію.
Напередодні Нового року й Різдва Христового хочемо побажати усім нам наснаги продовжувати творити дива. Нехай Вифлеємський Вогонь Миру освітлює наш шлях; хай труднощі, які траплятимуться на нашому шляху, роблять нас ще сильнішими й відважнішими.
Нехай кожен з нас у новому році щоденно робитиме одне добре діло. Тоді ми всі разом зможемо зробити 3 мільйони добрих справ у 2017 році.
Веселих свят!
Будьмо тією зміною, яку хочемо бачити у світі.
Крайовий провід Пласту в Україні
Схожi новини
![Стартував Пластовий аукціон зустрічей з відомими українцями](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/shablon-misyachnyj-zvit-1-1-e1671750371353.png)
Стартував Пластовий аукціон зустрічей з відомими українцями
Детальніше
![Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC09950-1_11zon_11zon-scaled-e1699307550209.webp)
Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування
Детальніше
![Пласт запускає збір на табори для дітей: як зробити внесок](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/DSC_2746-1-scaled-e1681245885737.jpg)
Пласт запускає збір на табори для дітей: як зробити внесок
Детальніше
![На якому етапі спільний проєкт з Міністерством молоді та спорту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/ministerstvo-tabory-1-e1696512199951.webp)
На якому етапі спільний проєкт з Міністерством молоді та спорту
Детальніше
![Пластуни Дюссельдорфа провели вечорниці і передали Вогонь консульству України](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671730709_320758720_1191248521481141_7950155644598116031_n-e1672339428373.jpg)
Пластуни Дюссельдорфа провели вечорниці і передали Вогонь консульству України
Детальніше