Семінар про Пласт для дорослих відбудеться 18-19 березня у м. Тернополі - Пласт
EN

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства – це вишкіл прихильників УСП та УПС, які хочуть підкорити одну з сходинок у здобутті дійсного членства, а також учасників з громади, які ще не подали заяви до Пласту, але бажають ознайомитись з організацією для подальшої праці та самовиховання в ній.

Програма вишколу розрахована як на волонтерів з громади, так і на пластунів з Тернопільської області.

Якщо Тобі цікаво дізнатися детальнішу інформацію про Пласт та скаутський рух, дізнатись про можливості власного розвитку, подорожі, проекти, дізнатись як можна водночас бути корисним та займатись улюбленою справою  – зголошуйся на дводенний вишкіл Національної Скаутської Організації України, який відбудеться 18-19 березня у м. Тернополі.

На цьому вишколі ти ознайомишся з особливостями скаутського руху, з його методикою виховання та структурою; дізнаєшся як працювати з молоддю; почуєш корисну інформацію про різні соціальні, спортивні та мистецькі заходи, та як їх організувати.

На Тебе чекають незабутні вихідні в пластовому товаристві, багато корисної інформації, що знадобиться тобі в подальшому житті!

Зголоситись на семінар КВДЧ можна тут

Заявки приймаються до 12 березня! Виряд (що з собою мати) буде надісланий безпосередньо зголошеним. Вкладка (безповоротний організаційний внесок), що покриває витратні матеріали на вишкіл, становить 95 грн і її потрібно оплатити до 12 березня. Для всіх учасників буде організовано харчування, іногородні забезпечуються ночівлею.

Якщо є питання, звертайтеся за телефоном 067 351 35 41 Оксана або пишіть на електронну пошту [email protected].

Поділитися

Схожi новини