Святкування 70-річчя Пласту у Великій Британії: крайовий табір відбудеться з 28 липня по 11 серпня - Пласт
EN

Уже вшосте поспіль пластуни з України візьмуть участь у крайовому таборі Великої Британії. Традиційно табір проходитиме на пластовій оселі «Верховина» у Північному Вельсі. У рамках табору учасники отримують максимально позитивні емоції, поплавають в Ірландському морі, поплавають на каяках, серфінгу, підкроять другу по висоті точку Британії, покатаються на велосипедах біля моря та зуміють розкрити свій потенціал.

Табір триватиме з 28 липня по 11 серпня, проте українська делегація може провести додаткові декілька днів перед і після табору (залежно від дат авіа перельотів).

Провід табору запрошує юнаків та юначок 14-16 років, які склали Пластову Присягу та мають дуже добру пластову поставу, що зможуть гарантувати ваші виховники та зв’язкові. Для участі в таборі також необхідна наявність закордонного паспорта чи проїзного документу дитини.

Провід табору буде проводити конкурсний набір учасників. Для того, щоб пройти відбір, юнак(-чка) повинен(-нна) максимально повно заповнити онлайн-форму до зазначеного терміну. Кількість місць обмежена. Детальна інформація буде відправлена після 10 квітня.

Участь у таборі та проживання в Лондоні до/після табору – безкоштовні. Учасники самостійно оплачуватимуть транспортні, візові та кишенькові витрати.

Контактна особа – Оля Слободян, [email protected]

Зголошення тут

Поділитися

Схожi новини