Відбувся ідеологічний вишкіл «Крин», приурочений до 100-річчя створення Армії УНР - Пласт
EN

Ідеологічний вишкіл «Крин» цього року був приурочений до визначної події, а саме до 100 річчя створення Армії УНР. Цілих два дні, 10 та 11 лютого 2018 р. Б. в місті Житомирі пластове товариство по запрошенню куреню УСП «Дубове Листя» плекало новітню ідею. Друзі та подруги з Житомира, Києва, Кривого Рогу, Сум, Дрогобича, Черкас, Кременчука, Харкова мали можливість поспілкуватись, отримати нові знання та визначити свою роль в розвитку державності.

В перший день ми мали багато цікавих освітніх гутірок. Кожен з нас отримав розуміння та значення своїх дій для сучасної України. Вечірня ватра, яка заздалегідь була пронизана історичними подіями 1918 -1919 років змусила перенестися в ті далекі часи та відчути, як на перший погляд маленькі дрібнички творили велику історію. Мали за радість насолоджуватись імпрезами, які підготували гуртки на різні теми цього періоду. Неділя розпочалася Службою Божою та Катехизацією від друга Скока ДК, щоразу отримуєш нові баченні та усвідомлюєш, що мудрість яку дає нам Отець є безцінною. Найцікавіше чекало на учасників під час дебатів, оскільки тема була досить «гарячою». Яке гасло є більш доцільним «Слава Україні – Героям Слава / Слава Україні – Вождю Слава». Дебати завершились мирно, на зважаючи на голосні та емоційні дискусії. На завершення вишколу – вечір історичної української пісні під супровід мелодійної кобзи.

Нові думки, спільні ідеї, цікаві бесіди та корисні знання – все це гартує молодих українців, які з повною відданістю готові присвятити своє життя на створення та становлення УССД. В цьому нам Боже допоможи. Звісно ж українська пісня вічно жива та могутня веде нас вперед до нових звитяг. Попри доволі серйозну та відповідальну мету вишколу, час пройшов в радісній та сімейній атмосфері. Дякуємо усім учасникам за активну участь та чекаємо на вишколі “Слід”, мандрівці “Трикутник смерті” та таборі “Соловейко”.

Поділитися

Схожi новини