Готуйсь, любе новацтво!
СКОБ, юнацтво і дорослі члени нашої організації!
Сьогодні пластуни у різних куточках України від Львова до Харкова збираються разом, аби відсвяткувати 105 річницю від дня першої пластової присяги. Новацтво складатиме обіцянки і отримуватиме хустки, юнаки і юначки складатимуть присягу. Дійсні члени Пласту отримуватимуть відзначення і ордени за внесок в розбудову пластової організації.
Сьогодні, коли ми всі співатимемо слова Пластового Обіту, згадаймо, що всі ми разом належимо до людей, які присягли на вірність Богові та Україні, присягли посвятити своє життя допомозі іншим і невтомній праці над собою. З таким же трепетом в душі, тримаючи однією рукою прапор, а іншу склавши у пластовому привіті, присягали Роман Шухевич, Богдан Гаврилишин, Любомир Гузар і Віктор Гурняк.
Сьогодні, стоячи в пластовому товаристві, запитаймо себе, що значать для нас слова пластової присяги.
Пласт – це середовище, де ми в колі друзів переживаємо пригоди, гартуємо свій характер, аби змінювати світ довкола себе на краще. Тому бажаю нам усім, аби, де б ми не були, ми знаходили однодумців. Аби ми не зупинялись в невтомній праці саморозвитку, і щоб нам усім вистачало духу і сил робити цей світ кращим місцем для життя, а пригоди – вони завжди поруч.
З пластовим привітом, СКОБ!
Голова Крайової Пластової Ради
Ст.пл.гетьм.вірл. Оля Герус, ЧоК
Виголошено представниками КПР на святкуванні Дня першої пластової присяги у Львові, Києві, Тернополі та Харкові.
Схожi новини
![Край запускає зголошення Таборів і Крайових Заходів на 2023 рік](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/MiConv.com__IMG_2908-scaled-e1674295234381.jpg)
Край запускає зголошення Таборів і Крайових Заходів на 2023 рік
Детальніше
![Крайова Булава УСП оголошує донабір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/AnyConv.com__Panorama_bez_nazvy2-1-scaled-e1693299463536.webp)
Крайова Булава УСП оголошує донабір
Детальніше
![Вифлеємський вогонь уже в дорозі до всіх обласних центрів](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319893434_10159096609697393_3654569523790648526_n-e1671178199540.jpg)
Вифлеємський вогонь уже в дорозі до всіх обласних центрів
Детальніше
![Пластуни та діти-переселенці розписували різдвяні пряники на Хмельниччині](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/c18cbb2e-ed06-4263-8a9e-6abe6352122d-e1672165046172.jpg)
Пластуни та діти-переселенці розписували різдвяні пряники на Хмельниччині
Детальніше
![Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_8753-1-e1671801556810.jpg)
Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір
Детальніше