Захищаємо тих, хто захищає нас
Цими вихідними ми всією країною стали свідками перемоги України на Євробаченні. І настав час, коли один сказав: “Слава Україні!” – І мільйони відповіли: “Героям Слава!”
Одна перемога відбулась – тепер важливо докласти всіх зусиль, аби наші захисники та захисниці здобули найважливішу перемогу для кожного українця!
За минулий тиждень нам вдалось доправити допомогу 321 військовослужбовцю – це стало можливим завдяки Вашим внескам та поширенню інформації про збір коштів. Дякуємо кожному благодійнику та благодійниці за постійну підтримку захисників!
Цього тижня разом з Вашою поміччю ми доставили дрон, шоломи, рації, ноутбуки, бронежилети, рюкзаки, підсумки, турнікети, аптечки та інше спорядження й медикаменти.
Захисник Максим кілька днів тому отримав активні навушники. Такі навушники повинні бути у військових для стрільби, адже вони забезпечують звукоізоляційний захист і автоматичну систему фільтрації занадто гучних звуків, що вкрай важливо для здоров’я захисників.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/Maksym-navushnyky-1-1024x1012.jpeg)
35 оклюзійних наліпок вже в хлопців. Такі наліпки є тактичним засобом для загоєння ран під час воєнних дій – нам потрібні здорові та цілі захисники!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/signal-2022-05-13-000746_001.jpeg)
Тут і пояснення не потрібно – кожен з нас розуміє наскільки важливо, аби військовослужбовці мали якісні бронежилети – вони рятують життя! Наші хлопці дякують Вам за внески, завдяки яким ми доправили їм допомогу.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/signal-2022-05-13-215238_001-762x1024.jpeg)
Минулого тижня хлопці отримали якісні шоломи для того, аби бути захищеними в боротьбі з ворогом. Дякуємо Вам за те, що нам вдалось доправити допомогу!
Спальники та біноклі вже в потрібному місці та стануть в пригоді нашим військовослужбовцям!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/signal-2022-05-13-215230_001.jpeg)
Підсумки вже допомагають військовим бути мобільнішими та розвантажують їхню спину від ваги всього спорядження. Дякуємо благодійникам за підтримку!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/signal-2022-05-10-183916_003-1024x768.jpeg)
Боротьба продовжується, ворог все ще вперто намагається знищити нашу країну. Але світ переможе темряву – наші захисники здобудуть перемогу, треба тільки їм трішки допомогти.
Слава Україні!
Схожi новини
![Скільком допомогли і як готуємо таборове літо: звіт за І квартал 2024 року](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/Kvartalnyj-zvit-1-scaled-e1716226826513.webp)
Скільком допомогли і як готуємо таборове літо: звіт за І квартал 2024 року
Детальніше
![Пластуни і велосипеди, або Як “Київська Сотка” підтримала Пласт](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/Velosotka-Tanya-1-scaled-e1697469245985.webp)
Пластуни і велосипеди, або Як “Київська Сотка” підтримала Пласт
Детальніше
![Дякуємо пластунам Франції за постійну підтримку друзів на передовій](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/shablon-misyachnyj-zvit-5-1.png)
Дякуємо пластунам Франції за постійну підтримку друзів на передовій
Детальніше
![Сім місяців робимо все для України. Звіт про діяльність Пласту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/zastavka-1.png)
Сім місяців робимо все для України. Звіт про діяльність Пласту
Детальніше
![Пластуни Австралії залучили майже півтора мільйона гривень для допомоги Україні](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_8858-1-scaled-e1680698200933.jpg)
Пластуни Австралії залучили майже півтора мільйона гривень для допомоги Україні
Детальніше