Першу перемогу ми здобули – наступну виборюють наші захисники! Звіт за 09.05 - 15.05 - Пласт
EN

Захищаємо тих, хто захищає нас

Цими вихідними ми всією країною стали свідками перемоги України на Євробаченні. І настав час, коли один сказав: “Слава Україні!” – І мільйони відповіли: “Героям Слава!”

Одна перемога відбулась – тепер важливо докласти всіх зусиль, аби наші захисники та захисниці здобули найважливішу перемогу для кожного українця!

За минулий тиждень нам вдалось доправити допомогу 321 військовослужбовцю – це стало можливим завдяки Вашим внескам та поширенню інформації про збір коштів. Дякуємо кожному благодійнику та благодійниці за постійну підтримку захисників!

Цього тижня разом з Вашою поміччю ми доставили дрон, шоломи, рації, ноутбуки, бронежилети, рюкзаки, підсумки, турнікети, аптечки та інше спорядження й медикаменти.

Захисник Максим кілька днів тому отримав активні навушники. Такі навушники повинні бути у військових для стрільби, адже вони забезпечують звукоізоляційний захист і автоматичну систему фільтрації занадто гучних звуків, що вкрай важливо для здоров’я захисників.

35 оклюзійних наліпок вже в хлопців. Такі наліпки є тактичним засобом для загоєння ран під час воєнних дій – нам потрібні здорові та цілі захисники!

Тут і пояснення не потрібно – кожен з нас розуміє наскільки важливо, аби військовослужбовці мали якісні бронежилети – вони рятують життя! Наші хлопці дякують Вам за внески, завдяки яким ми доправили їм допомогу.

Минулого тижня хлопці отримали якісні шоломи для того, аби бути захищеними в боротьбі з ворогом. Дякуємо Вам за те, що нам вдалось доправити допомогу!

Спальники та біноклі вже в потрібному місці та стануть в пригоді нашим військовослужбовцям!

Підсумки вже допомагають військовим бути мобільнішими та розвантажують їхню спину від ваги всього спорядження. Дякуємо благодійникам за підтримку!

Боротьба продовжується, ворог все ще вперто намагається знищити нашу країну. Але світ переможе темряву – наші захисники здобудуть перемогу, треба тільки їм трішки допомогти.

Слава Україні!

Поділитися

Схожi новини