З 6 по 18 серпня відбувався 14 КМВТ "Говерля" - Пласт
EN

Ось уже вчотирнадцяте пластуни з усієї України вчились мандрувати  Карпатами. Цього року табір почався 6 серпня не із дороги на місце семінару, а з забігу на 5 кілометрів, аби перевірити фізичну підготовку учасників. Тішить, що з цим викликом впорались усі! У той же день ми мали теплу зустріч із мером Івано-Франківська Русланом Марцінківом, та комендантами Говерлі 2005, 2009 та 2010 – Ігорем Шевчуком і Наталею Карабин, котрі надихнули усіх на роботу над собою. Наступні дні ми провели у Верховині, де мали семінар початкової туристичної підготовки – хоч може то й звучить нудно, та насправді ми грали ігри на командність, вправлялись в наданні ПМД, слухали цікаві історії та надихались успішними людьми – одним з таких був чемпіон Параолімпійських Ігор з фехтування Антон Дацко.
Звісно, найдовгоочікуванішою на таборі є мандрівка, адже всі учасники хвилюються перед її початком. Щоб довго не розповідати – поділимось із вами цифрами та фактами:
– 113 пар ніг – саме стільки нас було цього року!
– 147 км пройдено
– піднялись на 2 Попи-Івани (Чорногірський та Марамароський)
– 4 з 6 днів мандрівки ми йшли по державному кордоні з Румунією 🙂
– Кільканадцять разів перейшли Черемош, пройшли буреломи, промокли до нитки в зливу – в нас було все, що могло нас спіткати в горах!
Останні дні табору ми провели біля с.Ділове в урочищі Ліщинка, де мали фінальні змаги та опитники. Звісно, не можемо не згадати про фінальну ватру, яку через зливу перенесли у приміщення клубу – та від цього вона стала лише веселішою!  Результати точкування:
– найкращою сотнею стала сотня Опришки (сотник Володя Візняк, Довбуш)
– першуни – Тома Прохасько (к.ч.69 ім.Богдана Хмельницького) та Орися Заяць(к.ч.50 ім. Богдани Світлик)
Хто ж став першуном підстаршини – ми дізнаємось восени 😉
Висловлюємо величезну подяку усім, хто допомагав та підтримував наш табір, та усім учасникам, котрі зробили цей табір незабутнім і творили його атмосферу 🙂
І памятайте – пригоди лише починаються! До нових зустрічей!
Слідкуйте за новинами нашої сторінки у Facebook: https://www.facebook.com/KMVTHoverlia/

Поділитися

Схожi новини