Залишаємося поруч з кожним захисником! Тижневий звіт за 07.06-12.06 - Пласт
EN

Разом з Вами ми продовжуємо виконувати запит за запитом від захисників, а вони натомість звільняють населений пункт за населеним пунктом. Військові з міцним тилом – тандем, який приречений на перемогу!

Минулого тижня нам вдалось доправити допомогу 355 військовим! Аптечки, турнікети, генератори, наколінники, підсумки, біноклі ноутбуки та інше вже наближає той день, коли ми виженемо ворога з нашого дому!

Військові надсилають нам фото вдячності, але насамперед – це вдячність Вам!

Хлопці вже отримали РПСи. Завдяки Вашим внескам захисники зможуть розвантажити спину від ваги всього спорядження, яке необхідне для захисту та ведення бою.

Нам разом також вдалось дофінансувати покупку автомобіля для військових, який вже допомагає захисникам виборювати перемогу!

16 індивідуальних аптечок разом з турнікетами вже у захисників!

Партія дріжджів вже в Чернігові! Важливо попри допомогу військовим також допомагати гуманітарно.

Ще 10 індивідуальних аптечок минулого тижня отримали хлопці. Це стало можливим завдяки Вашим внескам – дякуємо!

Військові дякують за літнє взуття, яке ми змогли купити та доправити завдяки Вашій підтримці!

Третина наших запитів від військових – це базові речі, як от літні черевики чи кросівки. Вони необхідні захисникам, адже в зимових берцях на спеці парко. Захисники кожного дня проходять десятки кілометрів – ми мусимо попіклуватися про них!

Саме тому ми продовжуємо збирати 600 тисяч гривень для того, аби забезпечити 400 військових базовим спорядженням. Третину ми вже маємо – залишилось ще трішки піднатиснути!

Слава Україні!

Поділитися

Схожi новини