Запрошуємо в Кам’янець-Подільський на міні-фестиваль повітряних зміїв - Пласт
EN

Вже стало доброю традицією в травні місяці запускати повітряні змії над стінами Старого Замку. Цього року станиця Кам’янець-Подільський вирішила дещо підсилити формат сімейного свята і організувати цілий міні-фестиваль повітряних зміїв.

5-6 травня на території Нового Замку (Валах Замку) у Кам’янці-Подільському відбудеться сімейний міні-фестиваль повітряних зміїв, де будуть проходити різноманітні тематичні майстер-класи, навчання із конструкції та запуску повітряних зміїв, змагання на швидкість запуску, вправність пілотування та витривалість юних учасників. Цього року на фестивалі відбуватимуться також лекторії-розмови для батьків. На захід завітає речник МОЗ України – Олександр Ябчанка із тематикою про сучасне здоров’я та медицину, буде зустріч-розмова також із психологами на тему «Відверта розмова», на місці стартуватиме проект для дітей «Школа юних поліцейських», а про свої подорожі та досвід повітроплавання розкажуть представники Кам’янець-Подільського центру Повітроплавання.

Учасниками можуть бути всі хто вміє і хоче навчитись запускати повітряні змії. Придбати змії та сувенірну продукцію можна також на місці від партнерів заходу, або попередньо на офіційній сторінці фестивалю.

Реєстраційний внесок на захід 60 грн, але для тих, хто попередньо зареєструється внесок становитиме 40 грн. Кожен із учасників отримає свою відзначку, чай та печиво, а переможці змагань призові медалі та подарунки від наших партнерів.

Цього року нашими партнерами виступають: Кам’янець-Подільська міська рада, Історичний музей-заповідник, Готельний комплекс «7 Днів», Перша Подільська Фермерська Кредитна Спілка, К-П відділ поліції, Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, МОЗ, Кам’янець-Подільський центр Повітроплавання, ЦПД «Психолог і Я», майстерня «Хата на узвозі», газета «Подолянин», інформаційні ресурси «3848» та «Vdalo info», ТМ «Моршинська», піцерія «Мак Смак» і звичайно – батьки наших учасників та волонтери!

Прес-центр міського осередку НСОУ «ПЛАСТ», тел. 097 74 77 384, https://goo.gl/KWNMcC

Фото С.Коваленко

Поділитися

Схожi новини