Дрогобицькі пластуни відвідали виставу театру ім. Марії Заньковецької

11.10.2013
Автор: пл. прих. Ігор Мисишин

Восьмого жовтня трупа Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької відвідала Дрогобич з виставою "Небилиці про Івана, знайдені у скрині з написами". Концертний зал Народного дому ім. Івана Франка був заповнений поціновувачами високо мистецтва. Серед присутніх були і пластуни станиці Дрогобич, відрізнити їх з-поміж інших глядачів кожен міг завдяки тому, що вони були одягнені в однострої.

Перед початком вистави секретар Дрогобицької міської раді, Тарас Метик, привітав заньківчан з приїздом у наше місто. Наступні дві години панувала надзвичайна атмосфера позитиву і радості. Дуже великих зусиль довелося б докласти, щоб посмішка не зринула у вас на обличчі. Юрій Хвостенко майстерно впорався з головною роллю, втіливши в життя задум Івана Миколайчука з його кіносценарію "Небилиці про Івана...". 

Впродовж вистави зал неодноразово вибухав оплесками, а по її закінченню усі присутні безперервно аплодували акторами стоячи. Театральне дійство принесло масу задоволення кожному, так що ніхто не пожалів що його відвідав.

Отож, наступного разу не полінуйтеся і прийдіть на виступ занькавчан. Незабутні враження та емоції вам гарантовані!


   
Домашня » » Дрогобицькі пластуни відвідали виставу театру ім. Марії Заньковецької
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/