Пластуни завітали у сиротинець на Стрийщині

19.12.2013
Автор: Марія Баглай

Кожній дитині, по добрій людині!

Наближається день Святого Миколая. Існує така думка, що всі починають творити добрі справи лише напередодні цього свята: відвідують сиротинці, малозабезпечені сім’ї, всіх потребуючих. Більшість дитячих будинків перенасичені подарунками. В деякій мірі ця думка є правдива, адже творити добро потрібно постійно, хоча і перед таким довгоочікуваним для дітей днем також варто пам’ятати про добрі справи.

Наш невеличкий курінь Верховинки, запланував у цьому році та й на наступний 2014 рік, постійно нести у цей світ лише добро, любов і мир. Першим таким кроком стали відвідини на початку грудня сиротинця, в який ми навідувалися кілька років тому, саме тому вирішили відновити традицію.

У Стрийському районі в с. Йосиповичі є інтернат з логопедичним нахилом. Назва не має особливого стосунку, адже це місце, де живуть діти з неблагополучних сімей, батьки яких інколи навіть не хочуть забирати на вихідні, чи великі сімейні свята.

Накупили харчів та потрібної для діток канцелярки, позбирали у доброму стані дитячі іграшки, дитячий одяг, взуття у всіх наших Верховинок-мамусь і вирушили в гості. Діти дуже приязно нас зустріли, разом ми виготовляли новорічні іграшки, розмальовували, спілкувалися. Хоча вік діточок від 2 до 8 років, проте вони дуже цікаві та допитливі, от лиш шкода, що дитинство їхнє проходить не в теплих обіймах рідних мами і тата, а в ласці та опіці з боку вихователів. Яким дай Боже здоров’я!

Плануємо цей інтернат відвідувати частіше, адже як стверджують представники адміністрації: «Якби не помічники, то ми б самі не справлялися».

То ж бажаємо всім завжди бути добрими помічниками для кожного потребуючого! 


   
Домашня » » Пластуни завітали у сиротинець на Стрийщині
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/