Попередній набір гуртків на 10-ий ювілейний крайовий мандрівний табір "Говерля 2014" буде проводитись до 10 травня

14.04.2014
Автор: ст. пл. Тарас Довбуш, ОЗО
Наплечник припав порохом на балконі, старі треки просяться в ремонт, штани протерлись на місці п’ятої точки? Ти сидиш за монітором комп’ютера, зошитом чи книгою, посилено працюєш, навчаєшся, а може і просто втрачаєш час, жадаючи приходу тієї миті, коли знову зможеш побувати там… Там, де до неба можна доторкнутись рукою, там де повітря позбавлене міських запахів, там, де можеш бути справді вільним! Говерля кличе! Гори кличуть! Перевірте стан свого спорядження і якнайшвидше знайдіть собі гурточок і гурткового із нижчевказаних кандидатів у підстаршину Говерлі 2014 року! Ті хто своєчасно заповнять онлайн зголошення отримають певні привілегії!
 
1. ст. пл. прих. Софія Дацюк (sofia.datsyuk@gmail.com).

 «У Пласті з 2008 року. За цей час відбула безліч мандрівок, походів, таборів різноманітного спрямування, серед яких і КВМТ Говерля. На даний момент в Пласті займаюся виховницькою діяльністю, а в житті - навчаюсь в медичному університеті. Найкращим відпочинком для мене є мандрівка куди-небудь, за межі міста. Але ніде не відпочиваєш так, як у горах. Лише там повністю насолоджуєшся тим, що ти маєш змогу йти, досліджувати нові простори, а поруч завжди буде вірний друг, який ніколи не підведе. У цьому справжнє щастя.»

 2. пл. скоб.Дмитро Сиротюк (cur1@i.ua).

«Пластую всього лише 3 роки в курені ч. 77 ім.Івана Гавдиди. За ці 3 роки я встиг пройти 3 крайові табори: Легіон 14, ЗБ, КВТ. Досвід мандрівництва: 2-чі Стежки Героїв (1 категорія), 3-чі Осінній Рейд, Зимова Мандрівка "Говерляна", та ще багато інших мандрівок. Моїми вподобаннями є природа, пригоди, веселощі, бойові мистецтва, філософія. Позитивні якості: чоткий, жартівник, винахідливий, добрий .... Негативні: наївний, поступливий, лінивий, трохи поправився)). Моє гасло: "Рух - це життя!"»

 3. пл. розв. Богдан Довганик (bodyk13@gmail.com).

«Тебе нервує сірість міста і бісять ці всі жалюгідні офісні пацюки, а ти так і прагнеш не стати одним і з них? Тоді гайда в Карпати, мерщій до мого гуртка! Я (Богдан, молодий, перспективний, студент медичного університету і волонтер медслужби київського Євромайдану, юнакував у к.ч.13 ім. О. Довбуша, пройшов ЗБ, Говерлю, Легіон-15 і ше купу всяких таборів, юнацький виховник і схиблений мандрівник) Шукаю завзяте юнацтво, з яким протягом всього табору ми зможемо бути дружньою сім’єю серед цілющої природи Карпат. Передбачаються десятки кілометрів, стоптаних черевиками, сотні неповторних краєвидів і тисячі моментів, які будемо згадувати крізь сивину. Чекаю всіх життєрадісних і мужніх, адже сміливі завжди мають щастя!»

 4. ст. пл. прих. Зоряна Городинська (zoraska@ukr.net).

«Майже ветеран пласту з 8-ми річним стажем, пройшла безліч таборів. Майбутній інженер-технолог з гуманінарними додатками. За моїми плечима близько 25000 км. 
45%-холерик
45%-сангвінік
9%-флегматик
1%-меланхолік
25%-Наполеон
15%-Гекслі
Перший мандрівний табір пройшла в конверсах, там їх і залишила. Не стала вірлицею, бо закохалася. Могла б бути художником, якби вміла малювати. Продам гараж. Ненапряжна, весела.»

 5. пл. розв. Анастасія Бондаренко (nbond2908@gmail.com).

«Вітаю усіх, хто вирішив поїхати цього року на Говерлю!
Пару слів про себе. Наразі я навчаюсь в Могилянці, активно пластую в станиці Київ. Мандрівництво є моїм натхненням та улюбленим способом відпочинку. Можливо, це тому, що мені взагалі важко всидіти на місці і найбільше у своєму житті я люблю пригоди. То ж, не дивно, що мене завжди так тягне в мандри.
Про Говерлю та гурток. Що ж буде після зголошення до мене в сотню на таборі? Я не знаю всього-всього, чого можна очікувати, але я знаю, що будь-які пригоди ми зустрічатимемо з посмішкою. Бо це буде НАШ табір, НАШ гурток, НАША Говерля. Ми однаково разом будемо долати всі ті перешкоди, що трапляться на шляху, перемагати - разом, разом ділити згущик, робити веселі фото та запалювати імпрезами на ватрах. Ми будемо командою, а що може бути краще? Усе в наших руках (і ногах :) До зустрічі! »

 6. ст. пл. Северин Ропецький (ropetskyy.sev@gmail.com).

«Студент 4 курсу. Маю досвід таких таборів як говерля та легіон. А також численних мандрів у карпати і не тільки. Завжди в хорошому настрої, вважаю що оптимізм не можна втрачати навіть у найскладніших обставинах! За час пластування був у 2 куренях. А саме носив хустку куреня ч. 5 ім. Романа Купчинського, після чого поміг у створенні курня ч.91 ім. Івана Цяпки. Паралельно з пластом веду активне студентське життя і брав участь у різних культурних обмінах. Якщо ви хочете залишити найкращі спогади про мандри записуйтесь. Буду радий пройти цей табір разом з вами)) До зустрічі!»

 7. пл. вірл. Зоряна Яремко (zoryana36@gmail.com).

«Мене звати Зоряна, я з куреня Анни Ярославни. Пластую вже 6-ий рік, за цей час пройшла багато таборів і вже встигла здобути ступінь вірлиці. Після своєї "Говерлі" не можу жити без гір і мандрівок, тому у вільний час обов'язково мандрую:) Життєве кредо: "Сміливі завжди мають щастя". Якщо хочеш відчути всю романтику блудінь, мокрих черевиків і теплих вогників на гірських полонинах, пиши zoryana36@gmail.com :) Гарантую - буде точно весело:))»

 8. пл. уч. Соломія Перевізник (perevszniksolomsya@mail.ru).

«Дівчина з Коломиї, юначка к.ч. 68 і якщо до вас дійшла чутка, що ми шалені і наполегливі, то я це підтверджую і сама відповідаю такому опису. Мандрівництво стало невід'ємною моєю частинкою, моїм натхненням і радістю. Наперед вибачаюсь, якщо злякаю вас надмірним проявом емоцій, багато їм і відповідно люблю готувати, халяву не ловлю (в більшості випадків). Якщо ти підеш в мій гурток, то я в свою чергу постараюсь бути чемною гуртковою, але це вийде угарно. Всім добра. Слава Україні!»

 9. пл. уч. Тетяна Турецька (turetska.t@gmail.com).

«Буду рада бачити людей в своєму гуртку, які люблять мандрувати або хочуть полюбити, бо я хочу щоб цей табір вселив любов до мандрів, пригод, веселощів, як це сталось зі мною минулого року, а тепер я хочу цим поділитись.»

 10. пл. розв. Павло Козланюк (Lemish69@gmail.com).

«69 курінь ім. Богдана Хмельницького, був на Говерлі в 2012 році, мав досить хорошу посвідку. Деколи буваю веселий, але це залежить від погоди :) А насправді - не пожалієте, якшо виберете мій гурток (напевно).»
 
11. пл. розв. Сворик Анастасія (nestea012@gmail.com).

«В Пласті з 2007 року, протягом цього часу мала провідні курінні та гурткові діловедення, організовувала табори, мандрівки, вишколи, теренові. Була на таких крайових таборах як "Золота Булава", "СВТ" і, звісно ж, "Говерля". Люблю добре поїсти, почитати хорошу книжку, пофотографувати, помандрувати, весело проводити час з друзями. Життєве кредо: "Стався до інших так, як би хотів, щоб ставились до тебе". Позитивні риси: комунікабельна, відповідальна, добра, чесна, відкрита до людей, терпляча, співчутлива. Негативні риси: інколи забагато говорю, перепади настрою, вимоглива, нервова.»

12. ст. пл. Арсен Данилюк (kaminj69@gmail.com). 

Щоб обрати, в якому гуртку ви хочете мандрувати, скористайтеся електронною формою зголошення! Поспішайте!


   Офіційно
10.11.16 Звіт керівного (виконавчого) органу Пласту за 3 квартал своєї діяльності
09.11.16 Проект порядку денного позачергового Крайового Пластового З'їзду в м. Києві 26-27 листопада
04.10.16 Розпочинається зголошення на позачерговий Крайовий пластовий з'їзд у м. Києві (26-27 листопада)
Більше новин...
Новини [додати свою]
22.12.16 Свято Миколая 2016 у пташат станиці Івано-Франківськ [Загальне]
22.12.16 11-14 січня відбудеться «Школа Зимовго Мандрівництва 2017» [Вишколи]
22.12.16 Івано-Франківські пластуни завітали з Вифлеємським вогнем миру до учасників визвольних змагань [Загальне]
22.12.16 В Івано-Франківську відбулась благодійна «Майстерня святого Миколая» [Загальне]
22.12.16 Пластуни станиці Самбір відвідали з подарунками Самбірську дитячу лікарню і найстаршого пластуна станиці [Загальне]
22.12.16 Новацтво станиці Івано-Франківськ назбирало мішок добра святого Миколая – смаколики для воїнів АТО [Загальне]
20.12.16 17 грудня у Дрогобичі відбулися Андріївські вечорниці [Загальне]
19.12.16 25 грудня у Львові відбудеться інтелектуальний змаг "Думай 2016" [Вишколи]
16.12.16 Пластуни другий рік поспіль передали Президенту України Петру Порошенку Вифлеємський Вогонь Миру [Загальне]
16.12.16 Міжстаничний лещатарський табір "Фест - 2017" відбудеться 19-22 січня 2017 року на Закарпатті [Загальне]
16.12.16 10 грудня чернівецькі пластуни провели Андріївські вечорниці [Загальне]
16.12.16 Шукаємо активне та талановите юнацтво для участі у ЮМПЗ 2017 року у Німеччині [Загальне]
15.12.16 3 грудня в Житомирі відбулась Етнозустріч “Полісся України в межиріччі Ужа та Тетерева” [Загальне]
15.12.16 Визначили переможців Всеукраїнської військової спартакіади "Експльозія 2016" [Загальне]
12.12.16 Міжкрайовий "Лещатарський табір 2017" відбудеться 8-15 квітня в Австрії [Загальне]
12.12.16 У Мукачеві відбулись новацькі Андріївські вечорниці [Загальне]
12.12.16 Пластуни станиці Красне організували «Галицькі вечорниці» [Загальне]
11.12.16 3-4 грудня курінь ч. 22 ім. М. Підгірянки відсвяткував своє 22-річчя! [Загальне]
09.12.16 Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року! [Загальне]
09.12.16 Пластуни м. Калинівка взяли участь в духовних зібраннях «Любов і відповідальність» [Загальне]
Більше новин...
Пласт в ЗМІ
01.08.16 "Пластовий табір це комп’ютерна гра, але в реальності", - Голова КПР України під час ефіру на "Громадське радіо"
30.07.16 Чорноморський ВІСНИК про збір скаутів "Чорне море 2016"
18.03.16 "ВЕЛИКА ГРА" ДЛЯ ПАТРІОТА" - стаття про Пласт в офіційному виданні МОН "Освіта України"
03.02.16 Пластун Максим Грищук про події в ДАПі в програмі "Останній форпост Донецького аеропорту"
22.12.15 Відеосюжет hromadske.tv про пластуна, дитячого психіатра лікарні Maudsley (Лондон, Великобританія)
Більше новин...
Суспільні новини
05.12.16 Другий Всеукраїнський діалог «Principium» відбудеться 8-10 грудня у Львові
05.12.16 Запрошуємо на зимовий табір "Різдвяна подорож-2017"
05.12.16 Благодійний туристичний фестиваль "Travel Fest" відбудеться у Львові 10 грудня
14.07.16 Запрошуємо до ознайомчого табору «ВЕЛИКА ГРА 2016» на узбережжі Чорного моря
31.05.16 Табори 2016 року для активної молоді з громади, організовані Пластом, ФРІ та ЛОФ
Більше новин...