Рій "Вишеньки" з станиці Івано-Франківськ заколядували пораненим військовим

12.01.2015
Автор: Віта Дідик

Новачки з рою «Вишеньки» 8 січня організували благодійний вертеп. Традиційний вертеп з великою кількістю дійових осіб, а були там Звіздар, Пастушок, Ангел, Жид, Цар, Ірод, Воїн, Козак, Чорт і Смерть, сповіщав про народження маленького Ісусика. Проте нетрадиційно негативні герої вертепу виявилися дуже добрими, адже Жид, Ірод та Воїн по черзі носили на собі табличку з написом «Пораненим воїнам», яка свідчила, що зібрані з вертепу гроші підуть на лікування поранених бійців. Вертеп тішив батьків, лікарів, а також небайдужих людей на вулицях, у маршрутках міста Івано-Франківська, які не могли не віддячити гарно за таку щиру коляду миленьких дівчаток. І новачки також не залишилися обділені, бо практично в кожній оселі їх частували гарячим чаєм, солодощами та фруктами. В подарунок за добру справу новачки отримали імбирні пряники від арт-кондитера Уляни Коцаби.

10 січня новачки з рою «Вишеньки» відвідали з вертепом хоробрих і скромних поранених бійців-добровольців Романа Сметану і Василя Рокетцького та передали їм зібрані кошти.

Всього вертеп новачок зібрав 2181 грн.

Велике спасибі всім, хто гарно віддячив вертепу. Також особлива подяка журналісту Руслану Коцабі, який був нашим оператором, а також вислухав проблеми поранених бійців. І дуже дякуємо шоферу з таксі (його ім'я залишилося нам невідоме) за те, що не взяв гроші за простій машини. :)


   
Домашня » » Рій "Вишеньки" з станиці Івано-Франківськ заколядували пораненим військовим
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/