ЗМІ про пластовий ярмарок на Козацькому острові у Тернополі

14.09.2014
Автор: ЗМІ
7 днів - Тернопільські пластуни влаштують святкування на «Козацькому острівці»

Святкування відкриття нового пластового року у неділю, 14 вересня, пройде на «Козацькому острівці», у парку «Топільче», що в Тернополі.

Участь у заході візьмуть пластуни з Тернополя та області, повідомили організатори.

Початком дня для учасників свята стане Свята Літургія в Архикатедральному соборі міста. Служба розпочнеться о 10 год. Після Служби пластуни вимаршем пройдуть вулицями міста до «Козацького островця», де відбуватиметься основна програма дня.

О 12:30 — відкриття заходу, на якому окрім звичного церемоніалу, скаути роздадуть подяки та грамоти своїм партнерам та спонсорам. Продовженням дня стане цікавий квест у стилі телепрограми “Шиканемо”. Учасникам потрібно буде виконувати різні завдання, залучаючи перехожих. Переможців винагородять!

Також на території «Козацького острівця» діятиме пластове містечко, яке включатиме в себе різні ігри: твістер, або живі шахи, ярмарку, на якій продаватимуть пластову атрибутику та різні смаколики. У містечку також можна буде відвідати фотоательє, сеанс боді-арту, тир та багато іншого. Закінчиться день традиційною святковою ватрою.

Виручені кошти спрямують на допомогу пластунам військовикам, що зараз перебувають у зоні АТО.

7 днів

За Збручем - Тернопільські пластуни будуть збирати гроші для бійців АТО

14 вересня  на козацькому острові міста Тернопіль проходитиме святкування відкриття нового пластового року. Участь у заході візьмуть пластуни з Тернополя та області.
ПластПочатком дня для учасників свята стане Свята Літургія в Катедральному Соборі міста, яка розпочнеться о 10:00. Після Служби пластуни вимаршем пройдуть по вулицях міста до Козацького острова, де відбуватиметься основна програма дня.
О 12:30 розпочнеться відкриття заходу, на якому окрім звичного церемоніалу, скаути роздадуть подяки та грамоти своїм партнерам та спонсорам.
Продовженням дня стане цікавий квест у стилі телепрограми “Шиканемо”. Учасникам потрібно буде виконувати різноманітні завдання залучаючи перехожих людей. Переможці будуть винагороджені.
Також, на території козацького острова діятиме пластове містечко, яке включатиме в себе різноманітні ігри, такі як твістер або живі шахи, ярмарку, на якій продаватимуть пластову атрибутику та різні смаколики. В містечку також можна буде відвідати фотоательє, бодіарт, тир та багато іншого.
Закінчиться день традиційною святковою ватрою.
Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу пластунам-військовикам, що зараз знаходяться в зоні АТО.

За Збручем

ZIK - Тернопільські пластуни відкрили сезон благодійним ярмарком для допомоги армії

Сьогодні, 14 вересня, пластуни Тернополя розпочали новий рік молебнем у Катедральному соборі, пройшлися урочистим маршем центром міста та провели ярмарок на Козацькому острові.


Про це повідомив репортер ZIK-Стрім Андрій Орляк

У заходах, приурочених до старту пластового сезону, у Тернополі взяли участь близько ста пластунів різного віку – від найменших до найдосвідченіших хлопців і дівчат.  Новий пластовий рік вони розпочали зі Святої Літургії в Катедральному Соборі Тернополя, потім зробили кілька гуртових фото біля пам’ятника Данилу Галицькому на майдані Волі та, вишикувавшись у колони, вимаршем пройшли центральними вулицями міста. За словами пластунів, цей рік буде для них особливим.

«Багато наших хлопців перебуває зараз у зоні АТО, зрозуміло, що тернопільські побратими надають їм посильну допомогу. Саме тому впродовж року ми будемо робите все, щоб допомогти їм на цій  війні», -- розповів голова тернопільського Пласту Любомир Шимків.

За словами Любомира Шимківа, щороку лави Пласту у Тернополі поповнюються завдяки патріотичним настроям української молоді і бажанню бути корисним державі. Наразі міській осередок організації готується прийняти ще 250 нових членів. Окрім традиційних занять, цього року пластуни вимушені збирати гроші пожертви на потреби армії.

«Сьогодні, скажімо, ми плануємо на Козацькому острові продавати різні саморобні сувеніри, зокрема, пластову атрибутику, а також їстівні смаколики. Усі гроші, виручені на ярмарку, та благодійні пожертви ми передамо нашим побратимам, що воюють», -- розповіла пластунка Наталя Гайдук.

Після урочистої ходи тернопільські пластуни рушили до Козацького острова, де відбулась основна програма відкриття пластового року. Зокрема, тут українські скаути розбили наметове містечко та провели квест – хлопці і дівчата виконували різноманітні завдання, залучаючи до гри перехожих. 

ZIK

   
Домашня » » ЗМІ про пластовий ярмарок на Козацькому острові у Тернополі
Оригінал: http://www.plast.org.ua/news/