Від морського пластування до захисту країни — історія військового - Пласт
EN

Повномасштабний наступ росії змусив понад 530 пластунів змінити однострій на військову форму.

Одним із них є Тарас з куреня “Чорноморці”, які займаються морським пластуванням. До 24 лютого він вчив дітей сплавлятись гірськими річками та керувати вітрилами. А зараз стоїть на захисті країни!

Тарас — виховник гуртка і організатор багатьох таборів, вишколів та сплавів. Зараз його юнаки виросли і також захищають Україну в лавах ЗСУ.

Пласт дав мені багато знань та вмінь, завдяки яким я знаю, як облаштувати свій простір так, щоб було сухо та тепло в будь-яку погоду, як правильно розпланувати час. А найголовніше — Пласт дав мені друзів, з якими я зустрічаюсь тут, на фронті, та тих, які підтримують нас в тилу (Тарас).

Завдяки донатам кожного і кожної з вас нещодавно ми відправили Тарасові різдвяний пакунок і дрон.

Було дуже приємно. У цей момент ти відчуваєш, що ще одна сім’я про тебе пам’ятає та піклується. Пласт багато чим з базових і найнеобхідніших речей забезпечує нас всіх тут (Тарас).

Після перемоги пластун планує повернутися до виховницької діяльності, одружитися і створити сім’ю.

Тарас
Щодня і щохвилини ми, кожен на своїх фронтах, боремось за краще майбутнє України. І ніхто з нас не може, просто не має права здаватись, бо ми це робимо для наших дітей і в пам'ять про тих, хто поклав своє життя за вільну та незалежну Україну.

Пишаємося нашими захисниками, які зробили сміливий вибір і щодня ризикують своїм життям заради майбутнього України.

Підтримай пластунів-військовиків своїм донатом — захисти тих, хто захищає нас:

Поділитися

Схожi новини