Неси вогонь добра тим, хто не святкуватиме Різдво вдома
EN

Минулого року нам вдалось подарувати трішки радості та тепла нашим пластунам-захисникам, а також дітям, які через війну не змогли зустріти Різдвяні свята поруч з рідними. Цього року ми хочемо повторити це і продовжити дарувати нашу турботу тим, хто найбільше її потребує.

Разом ми зможемо подарувати тепло та радість дітям та їхнім родинам на прифронтових територіях, дітям загиблих військових та дітям-ВПО, а також відправити частинку Різдва нашим захисникам.


Ми відкриваємо збір на різдвяні подарунки. Нам потрібно зібрати 2 000 000 гривень на 230 подарунків для дітей з прифронтових територій та 470 подарунків для наших захисників.


Хтось скаже, що це зараз не на часі, але їхня радість, особливо в скрутні часи, завжди на часі. Якщо кожен долучиться навіть маленьким донатом, то ми максимально швидко зберемо потрібну суму і всі подарунки будуть доставлені вчасно.

Різдвяні свята – час творити добро. Від нас залежить, чи наші захисники на фронті і діти, які постраждали від війни, відчують свято цього року.

Переглянути звіт за минулорічний збір ти можеш тут.

Зроби подарунок дітям і військовим і читай звіти про допомогу захисникам від початку повномасштабного вторгнення:

Поділитися

Схожi новини