Минулого року нам вдалось подарувати трішки радості та тепла нашим пластунам-захисникам, а також дітям, які через війну не змогли зустріти Різдвяні свята поруч з рідними. Цього року ми хочемо повторити це і продовжити дарувати нашу турботу тим, хто найбільше її потребує.
Разом ми зможемо подарувати тепло та радість дітям та їхнім родинам на прифронтових територіях, дітям загиблих військових та дітям-ВПО, а також відправити частинку Різдва нашим захисникам.
![](https://i2.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/P-044-1.webp?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20230221_153443_767_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/P-043-f.webp?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20230221_153431_827_11zon-777x1024.webp?ssl=1)
Ми відкриваємо збір на різдвяні подарунки. Нам потрібно зібрати 2 000 000 гривень на 230 подарунків для дітей з прифронтових територій та 470 подарунків для наших захисників.
Хтось скаже, що це зараз не на часі, але їхня радість, особливо в скрутні часи, завжди на часі. Якщо кожен долучиться навіть маленьким донатом, то ми максимально швидко зберемо потрібну суму і всі подарунки будуть доставлені вчасно.
Різдвяні свята – час творити добро. Від нас залежить, чи наші захисники на фронті і діти, які постраждали від війни, відчують свято цього року.
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/P-100-f-1024x577.webp?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20230216_170845_187_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
Переглянути звіт за минулорічний збір ти можеш тут.
Зроби подарунок дітям і військовим і читай звіти про допомогу захисникам від початку повномасштабного вторгнення:
Схожi новини
![Відкритий конкурс на посади голови та членів Крайової таборової комісії 2023 року](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674289801_1624021899_kapeluh-e1674294025681.jpg)
Відкритий конкурс на посади голови та членів Крайової таборової комісії 2023 року
Детальніше
![Поділились Вогнем з Кабінетом Міністрів. Пластунів зустрів Денис Шмигаль](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/320926392_829849238072410_7648238994832477829_n-e1671628136953.jpg)
Поділились Вогнем з Кабінетом Міністрів. Пластунів зустрів Денис Шмигаль
Детальніше
![Звіт про пластові табори 2023: скільки, де і хто](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zvit-tabory-e1696274202718.png)
Звіт про пластові табори 2023: скільки, де і хто
Детальніше
![Відбудеться ще 4 вишколи для волонтерів від Пласту і Мінмолоді та спорту, 6 – проведено](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/0822_11zon_11zon-scaled-e1702462145689.webp)
Відбудеться ще 4 вишколи для волонтерів від Пласту і Мінмолоді та спорту, 6 – проведено
Детальніше
![Шукаємо менеджера/ку сайту в команду комунікацій Пласту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/DSCF5471-scaled.jpg)
Шукаємо менеджера/ку сайту в команду комунікацій Пласту
Детальніше