Літні табори для молоді 2017 - Пласт
EN

Пласт, Фундація Регіональних Ініціатив, Львівська Освітня Фундація  та МНК запрошує на свої табори активну молодь з усієї України. Табори відкриті для всіх волонтерів (18+ років) які прагнуть здобути новий досвід, враження, зробити добре діло. Нижче наведена інформація про організації, перелік таборів 2017 року та контактна інформація.

«Пласт – Національна Скаутська організація України»

Приєднатись до Пласту

Пласт заснований у 1912 році та дотримується принципів та засад світового скаутського руху, розроблених його засновником Робертом Бейден-Пауеллом і викладених у Статуті Світової Організації Скаутського Руху. Діяльність Пласту поширена по всій території України і спрямована на гармонійне виховання дітей та молоді.

Презентація пластових таборів для молоді (18+ років)

У 2017 році Пласт запрошує на:

1) Міжнародний табір «Життя в Пласті»

 • Час проведення: 05 – 16 серпня
 • Місце проведення: с. Гута Богородчанський р–н Івано–Франківська обл.

2) Табір для волонтерів “Берег Ріки”

 • Час проведення: 26 червня – 05 липня
 • Місце проведення: м. Ладижин, Вінницька обл.

3) Табір для волонтерів “На схилах Гір”

 • Час проведення: кінець липня – початок серпня
 • Місце проведення:  Львівська область

4) Кінний табір  «Кавалерія»

 • Час проведення: 8-22 серпня
 • Місце проведення: с. Нижні Проходии

5)  Міжнародний табір «Вирій»

 • Час проведення: 8-19 серпня
 • Місце проведення: Любачівський повіт, Республіка Польща

6) Мандрівний табір “Плай”

 • Час проведення: 21.07-01.08.17 (дати можуть змінитись в залежності від наявності в учасників шенгенських віз)
 • Місце проведення: Румунські Карпати (масив Фагераш).

Зголоситись на табір Пласту


Фундація Регіональних Ініціатив

ФРІ – це громадська організація, що спрямована на покращення життя суспільства. 35 осередків по всій Україні, 200+ проектів на рік, 20 літніх таборів.

ФРІ-табори – це 5 днів на свіжому повітрі в оточенні найактивнішої молоді країни. Під гаслом неформальної освіти ми впроваджуємо зміни в українському суспільстві та культивуємо активний відпочинок для молоді.

Детальніша інформація тут


Львівська Освітня Фундація

Львівська освітня фундація (ЛОФ) має на меті підтримку соціально-активної та свідомої  молоді, яка прагне своїми діями пришвидшити процес розвитку громадянського суспільства.  

Будуємо Україну разом” – це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну.

Якщо ти смілива і креативна людина, хочеш мандрувати Україною разом із однолітками, на практиці допомагати українським сім’ям у потребі, маєш тиждень вільного часу або просто хочеш спробувати щось нове – реєструйся прямо зараз. Волонтерський проект “Будуємо Україну разом” – це можливість корисно, весело та активно провести час, а також покращити свої навички муляра-будівельника 🙂

Від себе обіцяємо простір для творчості, зустрічі з цікавими людьми, дружню атмосферу, а також забезпечення проживанням, харчуванням та доїздом із будь-якої точки України! Ставай волонтером, давай творити зміни разом!

Унікальність нашого табору полягає в тому, ми привозимо волонтерів з різних куточків України, які працюють спільно з місцевими волонтерами до обіду, а ввечері маємо спільну культурну програму.

Відновлювальні роботи будуть проводитись у будинках 10 сімей героїв АТО; 18 багатодітних сімей, з яких одна має 12 діточок; 9 сімей, які мають дітей з особливими потребами; 15 самотніх та малозабезпечених українців; 2 осередках, що опікуються внутрішньо переміщеними особами та 1 медичного батальйону «Госпітальєри», який працює безпосередньо на передовій.

Реєстрації волонтерів для участі в БУРі проводиться тут


Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК

Всеукраїнська молодіжна громадська організація, заснована 10 лютого 2001 р. Місія: формування генерації освічених, успішних, дієвих українців, які розбудовують державу на ідеях українського націоналізму.

Спеціально для вас відкриваємо завіси найочікуваніших таборів цього літа:

Курс Вільних Людей – КВЛ – заходи неформальної освіти для молоді, яка хоче змінювати Україну. Табори відбудуться в 5 регіонах України:

 • 5-9 липня – Тернопіль
 • 12-16 липня – Івано-Франківськ
 • 11-15 липня – Львів
 • 19-23 липня – Київ
 • 26-30 липня – Суми

Детальнішу інформацію про табори КВЛ зможете знайти на офіційній сторінці проекту Курс Вільних Людей – КВЛ

Поділитися

Схожi новини