Новацтво зі Самбора, Львова, Відня, Мукачева та Броварів таборували разом! - Пласт
EN

Пластова оселя “Сокіл” вкотре гуртує новацтво для спільного таборування.

Людина – істота розумна, а людський мозок – один із найзагадковіших речей на планеті! Що штовхає нас на певні вчинки? Навіщо вже понад мільярд років ми живемо на планеті Земля? Саме на ці питання шукали відповідь учасники міжстаничного табору “Незбагненна історія”. Новаки зі Львова, Самбора, Мукачева, Броварів та Відня на 10 днів поринули у дивовижну Країну роздумів та експериментів.

Кожен день ми вивчали один з найважливіших винаходів людства та роль людини у їх виникненні, дізнавалися про механізми, етапи їх створення та самі пробували удосконалювати їх. Новацтво вивчало історію виникнення колеса; дізнавалися, як саме винайдення арки змінило вигляд архітектури та покращило саму конструкцію будівель, а також пропонували свої варіанти використання арки в ройових проектах. Лінза – також дуже важливий винахід, адже завдяки ній виникли і телескоп, і мікроскоп… В цей день новацтво майструвало калейдоскопи, а ще вивчаючи заломлення світла у людському оці та сприйняття ним кольорів – ми творили, малювали, бризкали фарбою на великих полотнах. Гарна сонячна погода, приємна музика та повна свобода творчості – такі майстерки особливі! Ще одним винаходом, який ми вивчали детальніше, став папір. Новацтво дбає про екологію, тому й вчились виготовляти папір з мокулатури.

Останній винахід особливо цікавий, це – пурпуровий лимонад! Ніколи не чули про такий? А от новацтво на таборі пізнало неймовірну історію про таємничий острів та чарівний лимонад, який на цьому острові виготовляли. Ба навіть, завдяки своїй кмітливості новаки та новачки відшукали невеличку пляшечку чарівного напою!!!

Окрім безлічі дивовижних історій, учасники табору змогли перевірити свої знання та сили, дізнатися багато нового на тематичних вмілостях. Нові знання та вмінння – це добре, але не обійшлося і без веселощів та відпочинку: вечірки, теренові ігри, релакс – все це насичувало таборову програму ще більше, і навіть погодні примхи нам не завадили.

Кожен знайшов нових друзів, вивчив щось нове, а спогадів та емоцій вистачить, точно, на весь наступний рік. Усі в очікуванні наступного табору та нової пригоди!!!

Поділитися

Схожi новини