Пластова регата «Мазури 2017» відбудеться 10-17 вересня в Польщі - Пласт
EN

Чорноморці та Чорноморські Хвилі запрошують у мандрівку на вітрильних яхтах в Польщі Мазурськими озерами. Дві акції будуть розділені на різні програми з окремими інструкторами і проводом – для УПЮ Юнацька Пластова Регата “Мазури 2017” і для УСП і УПС Міжкрайова Пластова Регата “Мазури 2017”.

Юнацька Пластова Регата “Мазури 2017”

Юнацька пластова зустріч у вишкільному форматі яхтових перегонів на Мазурських озерах в Польщі. В процесі регати юнаки і юначки отримають знання і практичні навички з основ яхтингу, будуть мати можливість для прогульок туристичними місцями. Заплановано багато гутірок і занять на морську тематику. Вся зустріч проходитиме в морському побуті – живемо, ночуємо, харчуємося на борту комфортних восьмимісних вітрильних яхт. Залоги будуть складатися з 6 учасників і будуть діяти під проводом 2-х інструкторів-виховників з відповідним досвідом.

Дата: 10-17 вересня

Умови для кандидатів: складена пластова присяга, вік 15-19, дозвіл батьків, дозвіл зв’язкового, відсутність чинних пересторог, пригодницький настрій 🙂 Досвід морського пластування і зацікавлення вітрильництвом буде перевагою.

Програма і маршрут: невдовзі з’являться, слідкуйте за подією у  Facebook.

Вкладка: 650 PLN (польських злотих)

Вкладка включає добирання, проживання, оренда яхт, портові збори, харчування). Вкладка не покриває витрат на виготовлення закордонного паспорту, візи і страхівки.

Зголошення тут


Міжкрайова Пластова Регата “Мазури 2017”

Товариська зустріч старших пластунів і пластунів сеньйорів у форматі яхтових перегонів на Мазурських озерах в Польщі. В програму також будуть входити прогульки туристичними місцями, ознайомлення новачків з основами яхтингу, аквапарк та інше. Загалом рамова програма дня досить вільна і буде уточнюватися кожного дня залежно від погодніх і інших умов. Побут зустрічі морський – живемо, днюємо і ночуємо, готуємо їжу на на борту яхт або в порту на стоянці.

Дата: 10-17 вересня

Вимоги до учасників:

  • дійсне членство в Пласті або пластприят (участь з дітьми чи близькими родичами звичайно допускається);
  • наявність біометричного закордонного паспорту, або звичайного закордонного з дійсною візою;
  • хороший і пригодницький настрій.

Вкладка: від 450 PLN (польських злотих)

Вкладка включає проживання, оренду яхт, портові збори, харчування. Розмір вкладки може змінитися і буде залежати від твого способу добирання і класу яхти. Вкладка не покриває витрати на добирання, виготовлення закордонного паспорту, візи і страхівки.

Зголошення тут

Cлідкуйте за подією у  Facebook.

Контакти: Андрій Болехівський.

 

Поділитися

Схожi новини