Як долучитися до Пласту - Пласт
EN

Ми отримуємо безліч запитів від батьків про те, як можна долучитися до Пласту. Тому в цій статті розповімо, як це зробити і дамо відповіді на найчастіші запитання.

1. Чи можна моїй дитині в Пласт?

Мета Пласту – виховувати покоління свідомих українців. Тому ми надзвичайно раді, коли все більше дітей та молоді долучається до скаутського руху. Разом ми працюватимемо для перемоги і блага України!

До Пласту діти можуть приєднуватися від 2 років. Загалом для дітей існує три програми за віком – “пластові улади”:

  • Пташата (2-6 років);
  • Новацтво (7-11 років);
  • Юнацтво (12-17 років).

Тому ви можете долучити свою дитину до того пластового уладу, який відповідає її віку.

2. Як можна долучитися до Пласту?

Для цього скористайся сторінкою “Контакти” на нашому сайті.

Ця сторінка містить перелік пластових осередків по всій Україні. Ти можеш знайти на карті або через “пошук” своє місто/село або те, яке найближче до тебе, і написати напряму пластунам з цього осередку.

3. Якщо мого осередку немає на карті і в переліку?

На жаль, Пласт існує не у всіх містах України. Також під час війни багато пластунів переїхали в інші області і міста, тому деякі осередки перестали працювали.

Проте якщо у твоєму місті немає пластунів – ти можеш стати першим!

Приєднуйся до Пласту і розвивай скаутський рух у своєму місті. Для цього тисни на кнопку, заповнюй форму і ми обов’язково з тобою зв’яжемося, щоб обговорити можливість для створення нового пластового осередку:

4. Якщо мій осередок зараз не набирає дітей?

У Пласті діє гурткова система. Це означає, що діти діляться на невеликі групи:

  • “рої” – для дітей до 12 років;
  • ”гуртки” – для дітей 12-18 років.

Кожен рій та гурток має свого наставника – виховника чи виховницю. Вони проводять з дітьми заняття і супроводжують на пластовому шляху.

Після 24 лютого, коли росія почала повномасштабний наступ на Україну, частина виховників та виховниць стали до лав ЗСУ, щоб захищати нашу державу на військовому фронті. Також багато з них почали працювати у волонтерських штабах. Свої рої і гуртки вони мусили віддати під опіку іншим виховникам або тимчасово припинили заняття.

Тому, на жаль, зараз в багатьох осередках просто немає виховників, які можуть набирати нові гуртки.

Але ми прагнемо, щоб наші діти розвивалися, незважаючи ні на що. Адже це покоління, яке відбудовуватиме Україну після перемоги.

Тому ми проводимо набір в ряди виховників та виховниць і потребуємо саме Тебе!

Запрошуємо Тебе стати пластовим виховником/цею. Набирай власний рій чи гурток і долучайся до Пласту разом зі своєю дитиною!

Тисни на кнопку, заповнюй форму, а ми обов’язково зв’яжемося з тобою, познайомимося і розкажемо, що робити далі, щоб стати виховником/цею:

Поділитися

Схожi новини