Дивитеся праворуч — ліси, природа, ваші друзі чи рідня. Дивитеся ліворуч, придивляєтеся… і бачите, що за сусіднім деревом хтось вирішив зробити сміттєзвалище. Насправді, сміттєзвалищам не місце у наших лісах, горах чи річках. Ми усі це чудово розуміємо, але сміття і далі багато.
Аби боротися з цією проблемою, Пласт у своїй програмі вчить дітей та молодь дбати про довкілля. Щоб зрозуміти, як Пласт це робить, розповімо декілька правил, якими ми послуговуємося:
- маленьких пластунів ми вчимо не користуватися пластиковим посудом під час мандрівок
- у більш старшому віці вчимо не рубати живі дерева, прибирати сміття за собою та іншими під час мандрів
- у дорослому віці пластуни прагнуть сортувати відходи у природі і вдома.
Але цього для країни недостатньо. Тому Пласт розпочав співпрацю з Міжнародним фондом “Відродження”, щоб зміцнити інфраструктуру Пласту, покращити виховну програму, робити більше заходів, особливо екологічних, посилити інформативний вплив на молодь і залучати якомога більше дітей до екологічного навчання у Пласті.
Якщо вам також небайдуже питання збереження природи і ви готові навчати цьому інших:
Проєкт розвитку Пласту за грантом Відродження виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього допису і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст допису несе виключно Пласт.
Схожi новини
Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування
Детальніше
Як подати запит на допомогу пластунам-захисникам
Детальніше
Поділились Вогнем з Кабінетом Міністрів. Пластунів зустрів Денис Шмигаль
Детальніше
Святослав Вакарчук передав Вифлеємський вогонь президентці Молдови
Детальніше
“Пласт — наша опора”: як сім’я створила українське середовище в Німеччині
Детальніше