Розвиток екологічного виховання у Пласті разом з фондом “Відродження” - Пласт
EN

Дивитеся праворуч — ліси, природа, ваші друзі чи рідня. Дивитеся ліворуч, придивляєтеся… і бачите, що за сусіднім деревом хтось вирішив зробити сміттєзвалище. Насправді, сміттєзвалищам не місце у наших лісах, горах чи річках. Ми усі це чудово розуміємо, але сміття і далі багато. 

Аби боротися з цією проблемою, Пласт у своїй програмі вчить дітей та молодь дбати про довкілля. Щоб зрозуміти, як Пласт це робить, розповімо декілька правил, якими ми послуговуємося:

  • маленьких пластунів ми вчимо не користуватися пластиковим посудом під час мандрівок
  • у більш старшому віці вчимо не рубати живі дерева, прибирати сміття за собою та іншими під час мандрів 
  • у дорослому віці пластуни прагнуть сортувати відходи у природі і вдома.

Але цього для країни недостатньо. Тому Пласт розпочав співпрацю з Міжнародним фондом “Відродження”, щоб зміцнити інфраструктуру Пласту, покращити виховну програму, робити більше заходів, особливо екологічних, посилити інформативний вплив на молодь і залучати якомога більше дітей до екологічного навчання у Пласті. 

Якщо вам також небайдуже питання збереження природи і ви готові навчати цьому інших:

Проєкт розвитку Пласту за грантом Відродження виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам цього допису і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст допису несе виключно Пласт.

Поділитися

Схожi новини