Дивитеся праворуч — ліси, природа, ваші друзі чи рідня. Дивитеся ліворуч, придивляєтеся… і бачите, що за сусіднім деревом хтось вирішив зробити сміттєзвалище. Насправді, сміттєзвалищам не місце у наших лісах, горах чи річках. Ми усі це чудово розуміємо, але сміття і далі багато.
Аби боротися з цією проблемою, Пласт у своїй програмі вчить дітей та молодь дбати про довкілля. Щоб зрозуміти, як Пласт це робить, розповімо декілька правил, якими ми послуговуємося:
- маленьких пластунів ми вчимо не користуватися пластиковим посудом під час мандрівок
- у більш старшому віці вчимо не рубати живі дерева, прибирати сміття за собою та іншими під час мандрів
- у дорослому віці пластуни прагнуть сортувати відходи у природі і вдома.
Але цього для країни недостатньо. Тому Пласт розпочав співпрацю з Міжнародним фондом “Відродження”, щоб зміцнити інфраструктуру Пласту, покращити виховну програму, робити більше заходів, особливо екологічних, посилити інформативний вплив на молодь і залучати якомога більше дітей до екологічного навчання у Пласті.
Якщо вам також небайдуже питання збереження природи і ви готові навчати цьому інших:
Проєкт розвитку Пласту за грантом Відродження виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього допису і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст допису несе виключно Пласт.
Схожi новини

Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”
Детальніше

Крайові табори 2025
Детальніше

Згадуємо день народження Богдана Гаврилишина і смерті Віктора Гурняка
Детальніше

Пласт офіційно розпочав поширення Вифлеємського вогню миру в Україні
Детальніше

Шукаємо менеджера проєкту “Школа організаційного розвитку”
Детальніше