Звіт Національного Штабу 2.03 / Report of the Plast’s military support headquarters March 2 - Пласт
EN

Друзі, ми дякуємо кожному з Вас за потужну підтримку та допомогу нашим військовим!Станом на сьогодні ми на 1 225 000 гривень закупили та доставили спорядження, медикаменти, озброєння, інше для військових.

Звітуємо, що витратили 915 тисяч на спорядження, 206 тисяч на медикаменти, 7,5 тисяч на озброєння, 6 тисяч на побут військових та близько 9 тисяч на логістику, решта – податок.

Вчора на 133 тисячі гривень ми закупили для ССО черевики, карабіни, інше спорядження. Адже зараз як ніколи важливо екіпірувати наших захисників.

Каски, бронежилети, наплічники, спальні мішки, килимки, ножі, ліки, шприци, еластичні бинти та багато іншого вдалось доставити до наших воїнів завдяки Вашій підтримці.

Дякуємо, адже тільки спільними зусиллями зможемо дати відсіч ворогу. Спорядження, медикаменти та зброя є необхідністю для наших захисників. Все це допоможе їм гідно вистояти бій та здобути перемогу!

Саме тому нам дуже потрібна Ваша підтримка. І перш за все можна підтримати фінансово. Наш штаб цілодобово обробляє запити військових, закуповує необхідне та доставляє туди, де є потреба.

Підтримати захисників:

Dear friends, we are grateful to each of you for your strong support and assistance to our military forces. In five days we managed to buy equipment, medicines, and weapons for $40795,26.

We have already purchased and delivered equipment, medicines, weapons, and other military equipment for $40795,26. We are reporting that we spent $30475,03 on equipment, $6885,01 on medicines, $207,42
on weapons, $298,41 on other supplies, and $249,74 on logistics, the rest of the money is taxes.

Yesterday we bought shoes, carbines, and other equipment for Special Operations Command for $4427. Now it is crucial to equip our defenders.

Helmets, bulletproof vests, backpacks, sleeping bags, rugs, knives, medicines, syringes, elastic bandages, and much more were delivered to our soldiers’ thanks to your support. Thank you!

Support defenders:

Поділитися

Схожi новини